فرماندار درگزین گفت: درگزین در گذشته میزبان خاکسپاری دو شهید گمنام بوده که در شهر قروه به خاک سپرده شدند و هم اکنون نیز با پیگیری های صورت گرفته میزبان شهید گمنام دیگر خواهد بود.
کد خبر: ۱۴۲۸۸۶۷

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی فدمانداری درگزین، کمیل خواستان در جلسه هماهنگی استقبال وتدفین شهید گمنام شهرستان درگزین، اظهار کرد: برکت حضور شهدا در شهرستان بی شمار بوده و می تواند به موضوعات فرهنگی و اجتماعی کمک بسیاری کند.

وی افزود: درگزین در ماه های آینده میزبان شهید گمنام دیگری خواهد بود که در این رابطه  نیاز است جانمایی مناسبی برای تدفین این شهید معظم صورت گیرد.

خواستان با تأکید بر اینکه باید برنامه هایی برای استقبال این شهید در نظر گرفته شود که در شان و جایگاه این عزیز والامقام باشد، خاطرنشان کرد:جانمایی مزار این شهید والا مقام باید به طوری انجام شود که تمام مردم بخش شاهنجرین نیز از برکت آن بهره ببرند.

وی با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن طراحی، ساخت و اجرای المان مناسب برای مزار سومین شهید گمنام قروه درگزین گفت: پس از خاکسپاری شهید گمنام طراحی و ساخت و اجرای المان  و یادمان مورد نظر بدون هیچ گونه وقفه‌ای در کمترین زمان ممکن باید انجام شود. 

خواستان یادآور شد: درگزین کهن، مهد عالمان و عارفان، زادگاه شهدایی چون برادران معصومی، شهید خلبان مهدی ذوقی و بسیاری شهید دیگر است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها