استاندار گلستان گفت: نجات خلیج گرگان نجات زندگی در شمال کشور است و با لایروبی خلیج گرگان از ایجاد منطقه وسیعی از کانون ریزگرد پیشگیری شد.
کد خبر: ۱۴۲۸۶۱۷
نویسنده شبیر دائمی
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان ، دکتر علی‌محمد زنگانه در دیدار با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اظهار کرد: اقداماتی که در خلیج گرگان انجام شده اقدامات برجسته، ماندگار و ارزشمند است.
وی ادامه داد: تمامی مراحل انجام شده در خلیج گرگان مستند شده و به زودی با انتشار اقدامات صورت گرفته اهمیت لایروبی و اجرای طرح علاج‌بخشی خلیج گرگان به صورت ویژه مشخص خواهد شد.
استاندار گلستان خاطرنشان کرد: نجات خلیج گرگان نجات زندگی در شمال کشور است و با لایروبی خلیج گرگان از ایجاد منطقه وسیعی از کانون ریزگرد پیشگیری شد.
زنگانه تاکید کرد: علاج بخشی خلیج گرگان نجات زیست منطقه است و به طور قطع با پایان لایروبی کانال آشور و بهره‌برداری کامل از این پروژه همزمان با سفر دوم رئیس جمهور به گلستان، بدون شک باید موضوع پمپاژ آب از دریا به خلیج با اولویت و سرعت اجرایی شود.
لازم به ذکر است در این جلسه مصوب شد علائم ناوبری تا آخر آبان ماه در منطقه نصب شود، فاز یک لایروبی خلیج تا پایان آبان ماه به پایان برسد و صاحبان شناورهای کوچک با تشکیل شرکت تعاونی بتوانند از تسهیلات ارزان قیمت استفاده کنند و با بکارگیری شناورهای تفریحی نسبت به رونق گردشگری در خلیج اقدام شود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها