کلاهبرداری ۲شرخر از طراح آدم‌ر‌بایی

مردی به دلیل اختلاف مالی با صاحب یک شرکت بازرگانی، نقشه ربودن او را طراحی و دو شرخر را اجیر کرد اما آنها سرش کلاه گذاشتند و او را به دردسر انداختند.
کد خبر: ۱۴۲۴۰۱۵
به گزارش خبرنگار جام‌جم، اوایل خرداد امسال تاجر ۴۰ساله‌ای با حضور در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران با طرح شکایتی گفت: چند روز قبل با خودروی شخصی‌ام راهی محل کار شدم که در میانه راه دوستم شهاب زنگ زد و خواست به مقابل یک استخر بروم. وقتی به آنجا رسیدم، سه نفر با چاقو و قمه به من حمله‌ور شدند. یکی از آنها سوار خودرویم شد و بقیه مرا داخل خودروی خودشان انداخته و  ربودند. مرا به خانه‌باغی در اطراف تهران بردند. یک شبانه روز گروگان آنها بودم. چشمانم را بسته بودند و کتکم زدند. بعد تهدید کردند که اگر پول میلیاردی نپردازی، تو را به قتل می‌رسانیم. سراغ خانواده‌ات می‌رویم و آنها را هم می‌کشیم. وقتی موفق به اخاذی نشدند، دو برگه سفته مقابلم گذاشتند که از ترس جانم، مجبور شدم آن را امضا کنم. روز بعد گفتند دستور آمده مرا به دفترخانه ببرند تا در آنجا خودرو را به نام فردی کنم. چشمانم را بستند و به آنجا بردند. به زور امضاهایی از من گرفتند و بعدازانتقال سند خودرویم، مرا با چشمان‌بسته درمحلی‌خلوت از خودرو بیرون انداختند. 
تحقیقات برای دستگیری آدم‌ربایان خشن ادامه داشت تا این‌که چند هفته پیش راننده‌ای که در ماجرای آدم‌ربایی نقش داشت، بازداشت شد و گفت: فقط راننده بودم و نقشی در ماجرا نداشتم. آنها به من گفته بودند که با این مرد برسر مسائل ناموسی و خانوادگی اختلاف دارند. بعد هم پول کرایه‌ام را دادند. در ادامه دوست شاکی به نام شهاب دستگیر شد و در تحقیقات گفت: طراح ماجرای آدم‌ربایی سهیل نام دارد که با شاکی اختلاف داشت. 
با اعتراف او، سهیل نیز دو روز پیش بازداشت شد و در تحقیقات گفت: به شاکی ۳۰۰ میلیون تومان دادم تا سرمایه‌گذاری کند اما بعد از مدتی مدعی شد سرمایه‌ام را از دست داده است. موضوع را به شهاب گفتم و او دو شرخر و راننده‌ای را اجیر کرد تا پولم را بگیرند. دو شرخر سرمن کلاه گذاشتند و ماشین شاکی را به نام خودشان زدند و فرار کردند.
غلامحسین صادق‌زاده، بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت: برای متهمان قرار قانونی صادر شد و تحقیقات برای دستگیری دو شرخر از سوی پلیس ادامه دارد. 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها