رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: همزمان با بازگشایی مدارس ترافیک در معابر شهری این استان ۲۵ درصد افزایش یافت.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: همزمان با بازگشایی مدارس ترافیک در معابر شهری این استان ۲۵ درصد افزایش یافت.
کد خبر: ۱۴۲۳۷۲۴

به گزارش جام جم آنلاین البرز،سرهنگ حمد الله رحمتی پورگفت: همزمان با بازگشایی مدارس، گره ترافیکی دربرخی معابر شهری استان البرز به وجود آمده که همکاری خانواده ها برای روان سازی ترافیک ضروری است .

او افزود: ماموران پلیس اعم از ستادی و صف با تمام امکانات برای تسهیل در عبورو مرور و نظم بخشی به معابر شهری حضور یافته تا به روان سازی ترافیک کمک کنند.

رحمتی پور گفت: انتظار می رود والدینی که با وسایل نقلیه شخصی فرزندان دانش آموز خود را جابه جا می کنند در اطراف مدارس ترافیک ایجا نکنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز همچنین از اجرای طرح ویژه کنترل ترافیکی مدارس در این استان خبرداد و گفت: این طرح توسط پلیس راهور استان البرز با انجام گشت های پیاده و خودرویی در معابر پر ترافیک، تقاطع و مقابل مدارس اجرایی شده تا شاهد ترافیک روان در سطح استان باشیم.

رحمتی پور درخصوص اقدامات ترافیکی پلیس راهور البرز اضافه کرد: برخورد قاطع با متخلفان ترافیکی، موتور سواران حادثه ساز، کنترل سرویس های مدارس از نظر استاندارد های حمل و نقل عمومی، بررسی کارشناسی و انعکاس به مراجع ذیربط در خصوص خط کشی، اصلاح هندسی معابر و نصب سرعت گیر در جلو مدارسی که در معابر اصلی قرار دارند، از اقدامات این طرح است.

او افزود: اجازه تردد به خودرو هایی با سرنشین اضافه داده نمی شود و با رانندگان متخلف برخورد جدی می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها