یک برنامه ریزی کنکور‌ آماده مانند نسخه‌ی از پیش آماده‌ ای است که یک پزشک به هر بیماری که با مشکلات مختلف به ایشان مراجعه می کند بدون معاینه اولیه می‌دهد.
یک برنامه ریزی کنکور‌ آماده مانند نسخه‌ی از پیش آماده‌ ای است که یک پزشک به هر بیماری که با مشکلات مختلف به ایشان مراجعه می کند بدون معاینه اولیه می‌دهد.
کد خبر: ۱۴۲۳۶۰۷

در اینجا قصد دارم چند نمونه از اقسام مختلف برنامه ریزی آماده کنکور را به شما معرفی کنم و همچنین درباره ناکارآمدی برنامه ریزی‌ آماده کنکور برای موفقیت در کنکور نیز با شما سخنی کوتاه داشته باشم .

به طور معمول ، برنامه های کنکور آماده از سبک ناکارآمد برنامه ریزی زمانی استفاده می‌کنند که اصلاً مورد تایید مشاوران کنکور خوب نیست و من طبق صحبت هایی که با مشاوران برجسته و حرفه ای  کنکور داشتم به نتایج بسیار جالبی رسیدم که بسیار مشتاقم تا آنها را با شما مطرح کنم برای همین از شما می خواهم برای اینکه خودتان به ناقص بودن سبک برنامه ریزی زمانی کنکور و ناکارآمدی استفاده از برنامه های آماده کنکور پی ببرید، تا انتهای این مطلب همراه من باشید .

برنامه‌ های آماده برای کنکور به شکل روزانه

برنامه ی کنکور اگر صرفاً برای یک روز طراحی شود ، برنامه ی خوبی نیست اما اگر :

شما برنامه ی کنکور خود را بلند مدت بچینید و بر اساس آن برنامه ی روزانه ی کنکور خود را بنویسید ، در این صورت برنامه ریزی روزانه را می توان گام مناسبی برای رسیدن به برنامه بلند مدت در نظر گرفت .

حتماً عنوان هایی مانند : نمونه برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور ، شیوه برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور  به گوش شما هم آشنا هست و  احتمالاً برایتان هم وسوسه انگیز هم بوده است .

اگر هم بخواهیم این طور فرض کنیم که در جایی برنامه ی واقعی که رتبه های برتر کنکور از آن استفاده می کردند و برنامه شخصی خود آن ها بوده ، برای دانلود یا خرید قرار داده شده ، حتی باز هم شما نمی توانید از آن استفاده کنید .

شما به احتمال زیاد با استفاده از برنامه آماده ی کنکور رتبه های برتر ، نهایتاً بتوانید رتبه ای 5 رقمی کسب کنید !

اما علت ناکارآمدی برنامه های آماده کنکور چیست ؟

علت این است که برنامه ریزی کنکوری که بر اساس شرایط زندگی و توانایی های یک نفر طراحی شده است ، توسط فرد دیگری نمی تواند قابل استفاده باشد ، حالا چه این برنامه‌ ی آماده برای رتبه های برتر باشد و چه برای بهترین مشاور کنکور باشد ، در هر حال برای شما کاربردی نخواهد داشت  .

چرا که شما فردی منحصر به فرد و متفاوت ، با توانایی ها ، محدودیت ها ، احساسات و شخصیت متفاوتی هستید و یقیناً با فردی که با آن فرد که با برنامه ای به رتبه برتر رسیده هم متفاوت هستید و نمی توانید از برنامه شخصی آن فرد استفاده کنید .

اگر هم به نحوی بتوانید به برنامه ریزی کنکور بهترین مشاور کنکور و رتبه های برتر کنکور دسترسی پیدا کنید ، بعد از گذشت چند روز دیگر نمی توانید آن برنامه کنکور را ادامه دهید و دچار استرس و نا امیدی می شوید و احتمالاً به این فکر می کنید که منی که نمی توانم از این برنامه ریزی استفاده کنم ، قطعاً توانایی رسیدن به موفقیت در کنکور را نخواهم داشت !

اگر از همان زمانی که دنبال برنامه های کنکور آماده ی رتبه برتر های کنکور بودید ، به روشی که در پایان این مقاله این درباره ی آن صحبت خواهم کرد ، عمل می کردید ، می توانستید با برنامه ای که هیچ شباهتی هم به برنامه بقیه رتبه برترهای کنکور نداشت ، خودتان به رتبه واقعاً خوبی در کنکور برسید .

برنامه‌ آماده کنکور به شکل هفتگی

برنامه ریزی هفتگی کنکور اگر که بر مبنای یک برنامه ای بلند مدت پایه ریزی شود و ویژگی هایی که در انتهای مطلب اشاره خواهم کرد را داشته باشد ، در مسیر مناسب و درستی از رسیدن به برنامه بلند مدت قرار می گیرد و می تواند شما را به موفقیت نزدیک تر کند .

اما همواره برنامه ریزی های آماده کنکور را فراموش کنید

برنامه ریزی آماده برای کنکور به شکل ماهانه

با توجه به توضیحاتی که در دو مطلب ، بنظرم توانستم آسیبی که از نظر فکری و زمانی شما ممکن است در اثر استفاده از این برنامه ها ببینید را بیان کنم .

اما اگر برنامه ی ماهانه بر طبق اصول علمی  که در انتهای مطلب درباره آن صحبت خواهیم کرد ، طراحی شود در مسیر خوبی برای موفقیت در کنکور قرار می گیرد ، که طراحی این مدل برنامه ، صرفاً با رعایت نکاتی که در انتهای این مطلب خواهم گفت امکان پذیر خواهد بود .

باز هم تاکید می‌کنم که برنامه ریزی کنکور آماده را فراموش کنید

برنامه آماده سه ماهه کنکور

در رابطه با برنامه ریزی سه ماهه کنکور باید اشاره کنم که اگر کسی به این توانایی برسد ، که برای سه ماهه آینده ی خود برنامه ریزی اصولی که بر مبنای قواعدی که انتهای مطلب خواهم گفت انجام دهد ، می توان گفت که باید به این شخص از الان تبریک گفت اما برنامه ریزی آماده کنکور چه 1 روزه باشد و چه سه ماهه باشد همواره چیز ناکارآمدی است .
 چرا که به احتمال بسیار بالایی این شخص به اهداف خود در این مسیر خواهد رسید .

اما روشی از ابتدا می خواستم راجع به آن صحبت کنم چیست ؟

آیا به راستی می تواند از برنامه های آماده رتبه های برتر کنکور برای شما بهتر عمل کند یا خیر . . .

در نهایت شیوه برنامه ریزی کنکوری که پیشنهاد می شود چیست ؟

بازار گرم پرتگاه برنامه ریزی های آماده کنکور

بهترین برنامه کنکور ،برنامه ای می تواند باشد که برای خودِ شخصِ شما طراحی شده باشد و نه برنامه ای که برای یک شخصی با خصوصیات متفاوت با شما طراحی شده باشد

اگر بخواهیم دقیق تر به مسئله برنامه ریزی کنکور نگاهی بیاندازیم ، آن سبکی که مشاوران کنکور به آن علاقه دارند و اسم آن را برنامه ریزی حجمی و زمانی کنکور گذاشتند بدون در نظر گرفتن شخصیت شما عملاً ناکارآمد و بلااستفاده است .

باید اشاره کنم که طبق نظر مشاوران کنکور برجسته مثل محمد قاسمی مدیر سایت کنکور تی وی موفقیت آمیزترین برنامه ریزی کنکور برای یک کنکوری دربرگیرنده اهداف ، نیازها ، محدودیت‌ها ، مشکلات شخصی و ظرفیت اولیه برنامه ریزی در فرد کنکوری است .

فقط در این حالت است که می توان به موفق شدن در این مسیر فکر کرد و این برنامه‌ ریزی های آماده کنکور که اخیراً خیلی هم خوب به فروش می رسند ، این ویژگی را ندارد و صرفاً شما را از مسیری از برنامه ریزی که شما را به هدفتان می‌رساند ، دور و دورتر می‌کنند .

علاوه بر این برای طراحی مناسب ترین برنامه ریزی کنکور باید سختی متفاوت هر درس به طور کلی از نظر ماهیت آن درس و هم سختی آن برای خودِ شخص در هر درس در نظر گرفته شود .

بازار گرم پرتگاه برنامه ریزی های آماده کنکور

در نهایت باید طبق جمع بندی مصاحبه هایی داشتم ، به این نتیجه رسیدم که برنامه‌ آماده کنکور واقعاً یک چیز بسیار ناکارآمد است و اگر هنوز شما دارید از برنامه ریزی‌ آماده کنکور فلان رتبه برتر کنکور و فلان شخص استفاده می‌کنید ، شانس خودتان را برای موفقیت در کنکور کم و کمتر می کنید .

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها