سید‌حسین حسینی سکوتش را شکست

ناجوانمردانه قضاوتم کردند

بدون شک بعد از فینال جام‌حذفی و شکست استقلال، بازیکنی که بیش از همه تحت فشار قرار گرفت سیدحسین حسینی بود.
بدون شک بعد از فینال جام‌حذفی و شکست استقلال، بازیکنی که بیش از همه تحت فشار قرار گرفت سیدحسین حسینی بود.
کد خبر: ۱۴۱۱۰۹۷

برای او شایعه ساختند که بعد از گل مساوی استقلال در ثانیه‌های پایانی مسابقه خوشحالی نکرد! همچنین او را مقصر گل دوم پرسپولیس خواندند، در حالی که بعضی کارشناسان معتقد بودند که سیلوا مقصر بوده است. علیرضا بیرانوند گلر قرمزها هم به تازگی به حمایت از حسینی پرداخت و گفت او روی گل دوم مقصر نبوده و نباید اینگونه با انتقاد مواجه شود.
البته که خیلی‌ها اعتقاد دارند حسینی فصل خوبی را در استقلال سپری نکرد و نتوانست به اندازه بیرانوند خوش بدرخشد. او که بعد از فینال حذفی سکوت کرده بود دیروز سرانجام سکوتش را شکست و گفت: «فقط خدا می‌داند چه روزهایی را پشت سر گذاشتم. همیشه یاد گرفتم به دردِ روزهای سخت دردی دیگر اضافه نکنم و شاید اگر کلامی از زبانم بعد از بازی خارج می‌شد ناراحتی شما را بیشتر می‌کرد. به همین دلیل در این چند روز صبر کردم، حرف شنیدم و سختی کشیدم تا این‌که امروز تصمیم گرفتم حرفم را به شما عزیزان بزنم و بابت باخت در دربی عذر‌خواهی کنم. می‌دانم چقدر ناراحت هستید و چه ساعت‌های تلخی را پشت سر گذاشتید، به همین دلیل از شرمندگی شما سکوت کردم و پیش شما خجالت‌زده هستم. منِ کاپیتان استقلال ‌شرمنده‌ام که امسال آن‌طور که می‌خواستید نشد ولی از شما خواهش می‌کنم اجازه ندهید یک عده ناجوانمرد من را طوری قضاوت کنند که حقم نیست.»
او ادامه داد: «هواداران عزیز، در این ۱۰سالی که در استقلال بودم نه از مربی‌ برای بازی کردن خواهش کردم‌ و نه برای ماندن با مدیر عاملی لابی کردم. اگر اینجا در استقلال تیم محبوبم بودم فقط لطف خدا و حمایت‌هایی که از سمت شما داشتم. امسال فشارهای بسیار زیادی از خودی و غیر خودی تحمل کردم اما همه را به جان خریدم و سکوت کردم. آن روزها حرفی نزدم و ‌سکوت کردم، امروز ‌خودم و خانواده‌ام ناسزا می‌شنویم و قضاوت‌هایی در موردم انجام شد که حقم نبود.»
حسینی در پایان گفت: «در این سال‌ها هر وقت قضاوت شدم همه چیز را به خدا واگذار کردم، الان هم اعتقاد دارم کسانی که این جو ناجوانمردانه ‌را برای من ساختند جواب کارشان را می‌گیرند. آنهایی که گفتند حسینی بعد از گل تساوی استقلال در دربی ناراحت شده مطمئن باشند خدا جواب‌شان را خواهد داد، هر چند مقابل شما هواداران واقعی و دلسوز استقلال سرم پایین است و‌ همه حرف‌های شما را به دیده منت می‌گذارم. بابت همه اتفاقات امسال که حتی مقصرش بودم و نبودم از شما عزیزان عذر‌ می‌خواهم.»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها