والدینی که دغدغه دارند فرزندان شان مهارت های زندگی و اخلاقی را در قالب نمایش رادیویی یاد بگیرند، می توانند هر شب ساعت ۲۱ موج رادیو را روی امواج رادیو سلامت تنظیم کنند تا شنونده برنامه سیبک و قصه های مادربزرگ باشند.
کد خبر: ۱۴۱۰۸۴۶

رادیو سلامت هر شب ساعت ۲۱ در قالب برنامه «سیبک و قصه های مادربزرگ» برای کودکان قصه گویی می کند تا آموزش مهارت های زندگی در قالب قصه به آنها ارائه کنند.

این برنامه هر شب به مدت ۱۵ دقیقه ساعت ۲۱:۱۰ روانه آنتن می شود که ویژه گروه خردسالان است. این برنامه گوینده و راوی دارد و هنرمندان در بخش قصه نقش آفرینی می کنند.

در این برنامه کاراکتر سیبک نماینده قشر خردسال است و هر بار برایش ماجراهایی پیش می آید و مادربزرگ تلاش می کند او را آگاه کند تا راه و رسم زندگی را یاد بگیرد. در این برنامه زمینه سازی می شود تا بچه ها مهارت های زندگی را یاد بگیرند و در قالب داستان و نمایش این اتفاق رخ می دهد.

در این برنامه خردسالان فعال هستند و برنامه هر شب میزبان یک خردسال است و در برنامه حضور دارد. آنها در طول برنامه باید حدس بزنند که سیبک در مواجهه با اتفاقات چطور عمل می کند. البته در این برنامه به غیر از آنکه قصه های ویژه خردسالان تنظیم رادیویی شده و روایت می شود، کتاب های مناسب قصه هم به بچه ها معرفی خواهد شد تا والدین کتاب های معرفی شده برای بچه ها را آماده کنند.

در مجموع خانواده ها در برنامه سهم دارند و همراه فرزندان شان مشارکت دارند. ضمن اینکه قصه هایی که در برنامه روایت می شود پشتوانه علمی و تحقیقاتی دارد و برنامه سازان با روانشناسان کودک صحبت می کنند تا به واسطه قصه ها آموزش صحیح به خردسالان داده شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها