گزارش فرزین از کاهش تورم اردیبهشت امسال نسبت به مدت مشابه
در جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا مطرح شد

گزارش فرزین از کاهش تورم اردیبهشت امسال نسبت به مدت مشابه

در معاملات امروز بازار ارز و طلا، قیمت ها در بازار غیررسمی تغییر چندانی نداشت، اما باید منتظر ماند تا واکنش بازار به خبر رئیس کل بانک مرکزی در موضوع دسترسی سریع‌ به ۶.۷ میلیارد دلار از منابع ایران در صندوق بین‌المللی پول را دید.
کد خبر: ۱۴۱۰۴۶۴

به گزارش جام جم آنلاین، دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر، ۴۲ هزار و ۱۳۵ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۳۰۴ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار به نرخ توافقی صرافی، امروز در بازار ارز تهران، در زمان تنظیم گزارش با کاهش ۱۰ تومانی، به قیمت ۴۱ هزار و ۷۱۳ تومان خریداری و با نرخ ۴۲ هزار و ۲۱۳ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۴۳۸ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد، دلالان مقابل صرافی‌ها امروز قیمت دلار غیررسمی با افت قیمت نسبت به دیروز ‌۵۱ ‌هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کردند.

باید دید بازار ارز نسبت به خبر امروز رئیس کل بانک مرکزی نسبت به آزادسازی ۶.۷ میلیارد دلار از صندوق بین المللی پول چه خواهد بود، البته سوداگران امروز تلاش کردند با نرخ سازی تا اثر انتشار این خبر را کاهش دهند اما قطعا این خبرهای مثبت بین‌المللی تأثیرات خود را بر کاهش قیمت‌ها در بازار خواهد گذاشت.

آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه امامی (طرح قدیم) در بازار امروز به نرخ ‌۲۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۲۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار، به نرخ ۱۶ میلیون و ۲۰۰ تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، ۲ میلیون و ۴۰۳ هزار تومان کشف قیمت شد و طلا در بازار نیز به قیمت ۲ میلیون و ۵۰۳ هزار تومان داد و ستد شد‌، همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۸۵۲ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی امروز با کاهش ۱۷ صدم درصدی، ۱۹۵۹ دلار بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها