دبیر ستاد برگزاری بزرگداشت دهه کرامت خوزستان خبر داد:

اجرای بیش از 1000 برنامه در دهه کرامت

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان خبر داد:

برگزاری شب‌نشینی کریمانه در مساجد محله

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان گفت: به مناسبت دهه کرامت و نامگذاري هفتم خرداد به نام «مساجد اميدآفرين، پايگاه انتظار و اتحاد»، شب‌نشيني بانشاط و کريمانه در مساجد محله برگزار مي‌شود.
کد خبر: ۱۴۰۹۲۶۰

جام جم آنلاین - خوزستان، حجت‌الاسلام قاسم سمیری از شب‌نشینی بانشاط و کریمانه در مساجد محله خبر داد و اظهار کرد: در یکی از شب‌های دهه سرشار از شادی و معنویت کرامت که مطابق عناوین روزهای دهه متعلق به مساجد است، ترجیحا (7 خرداد) که به نام «مساجد امیدآفرین، پایگاه انتظار و اتحاد» نامگذاری شده، از همه مردم دعوت شده در شب‌نشینی بانشاط و کریمانه در مساجد محله شرکت کنند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان افزود: در این راستا از مردم و اهالی محله دعوت می‌شود تا با حضور خانوادگی در مسجد، چند ساعتی را مهمان خانه خدا بوده و پس از نماز مغرب و عشاء مهمان کرامت همدیگر باشند و هر فردی در حد بضاعت خود، از سایرین پذیرایی کند تا در یک دورهی ساده و پرنشاط معنوی، خاطره خوشی از دهه کرامت را در مسجد تجربه کنند.

وی اضافه کرد: پیشنهاد می‌شود در این شب‌نشینی مختصر با محوریت بزرگان محل و روحانی مسجد، زمینه‌ای فراهم شود تا میهمانان خود را معرفی کرده و احوال‌پرسی مختصری از هر فرد صورت پذیرد تا موجب آشنایی بیش از پیش و تقویت پیوندهای اجتماعی میان اهالی محل شود.

دبیر اجرایی ستاد دهه کرامت خوزستان، هدف از اجرای این طرح را توسعه پیوندهای اجتماعی با محوریت مساجد محله و ایجاد انس بیش از پیش مردم با همدیگر و رونق بیش از پیش مساجد با ارائه الگوهای جدید فرهنگ مسجدمحوری دانست.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح در شورای دهه کرامت استان ارائه شده و تا حد زیادی همراهی و همکاری سایر دستگاه‌ها را به همراه دارد، یاد آور شد: این امر باعث حضور بیشتر و استقبال بهتر مردم در مساجد محلات می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها