با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر انجام شد؛

بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن شهر جدید عالیشهر

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

زنجان در سکوی نخست پیشرفت فیزیکی مسکن ملی

استان زنجان در آماده سازی پروژه‌های نهضت ملی مسکن بیشترین پیشرفت فیزیکی در کشور را به خود اختصاص داده است.
استان زنجان در آماده سازی پروژه‌های نهضت ملی مسکن بیشترین پیشرفت فیزیکی در کشور را به خود اختصاص داده است.
کد خبر: ۱۴۰۸۰۱۱

به گزارش جام جم آنلاین زنجان ؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: بیشترین پیشرفت فیزیکی آماده سازی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در کشور با ۶۵ درصد مربوط به استان زنجان است.


اسماعیلی افزود : به گزارش سازمان ملی زمین و مسکن، بیشترین پیشرفت فیزیکی آماده سازی پرژه‌های نهضت ملی مسکن در سطح کشور با حدود ۶۵ درصد متعلق به استان زنجان است.  


وی ابراز داشت: خوشبختانه کسب این جایگاه مرهون برنامه ریزی مناسب همکاران اینجانب در اداره و تلاش‌های مجدانه سازندگان، مهندسین و پیمانکاران پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان بوده است و امیدوارم بتوانیم واحد‌های مسکونی که بر روی این زمین‌ها ساخته می‌شود با بهترین کیفیت و دوام  به متقاضیان تحویل بدهیم و ما برای تحقق این مهم تلاش لازم را داریم.  


مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه ساخت حدود ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب پروژه‌های نضهت ملی مسکن در استان آغاز شده است، گفت: از این تعداد بیش از ۶۰۰۰ واحد مسکونی در شرق زنجان و ۸ هزار و ۵۰۰ واحد نیز در غرب و شمال زنجان در دست ساخت است و مابقی هم در سایر شهرستان‌های استان در دست ساخت می‌باشد.


اسماعیلی بیان داشت: بر اساس مدیریت و برنامه ریزی مدبرانه‌ای که توسط اداره کل راه و شهرسازی استان صورت گرفته پروژه‌های نهضت ملی مسکن در زنجان  که پیشرفت قابل توجهی دارند طی سالجاری به  صورت پلکانی به متقاضیان تحویل داده می‌شود.  


وی بر لزوم تداوم و تقویت همکاری دستگاه‌های خدمت رسان در تامین زیر ساخت‌های پروژه‌های نهضت ملی مسکن در زنجان تاکید کرد و گفت: تحقق به موقع زیر ساخت‌ها در پروژه‌های نهضت ملی مسکن باعث روند سریع اجرای پروژه‌ها می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها