مراسم قرعه کشی جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا - قطر

ببینید | حریفان تیم ملی فوتبال ایران مشخص شدند

مراسم قرعه کشی رقابتهای فوتبال جام ملت های آسیا با حضور نمایندگان ایران در شرایطی برگزار شد که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز در محل برگزاری این مراسم حضور داشت.
مراسم قرعه کشی رقابتهای فوتبال جام ملت های آسیا با حضور نمایندگان ایران در شرایطی برگزار شد که سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز در محل برگزاری این مراسم حضور داشت.
کد خبر: ۱۴۰۷۵۳۴
تعداد بازدید : 98

به گزارش جام جم آنلاین، مراسم قرعه کشی رقابت‌ های جام ملت‌ های ۲۰۲۳ آسیا از ساعت ۱۴ امروز در شهر دوحه قطر آغاز شد تا تیم‌های راه یافته به دورهایی این رقابت‌ها حریفان خود را شناخته و بر اساس آن برنامه ریزی کنند.

قرعه کشی بازی‌ها در چهار گلدان انجام شد که تیم ملی فوتبال ایران در گلدان اول همراه با تیم‌های قطر، ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و عربستان حضور داشت.

گلدان دو نیز به تیم‌های ملی کشورهای عراق، امارات، عمان، ازبکستان، چین و اردن تعلق داشت.

گلدان سوم نیز به تیم‌های بحرین، سوریه، فلسطین، ویتنام، قرقیزستان و لبنان اختصاص داشت. گلدان چهارم نیز متعلق به تیم‌های ملی هند، تاجیکستان، تایلند، مالزی، هنگ کنگ و اندونزی است.

قرعه کشی بازی‌های جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا در حالی انجام شد که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به همراه مهدی محمدنبی نایب رئیس خود و همچنین امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران در سالن محل برگزاری قرعه کشی حضور دارند.

قلعه نویی: امیدوارم بتوانیم دل مردم را شاد کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان این که مراسم قرعه کشی شرایط خوبی داشته است گفت: امیدوارم قرعه مناسبی نصیب تیم ملی ایران شود و در جام ملت ها با کسب نتایج قابل قبول دل مردم کشورمان را شاد کنیم.

قرعه کشی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا به شرح زیر انجام شد:

گروه اول: قطر، تاجیکستان، لبنان، چین
گروه دوم: هند، سوریه، ازبکستان، استرالیا
گروه سوم: هنگ کنگ، فلسطین، امارات، ایران
گروه چهارم: اندونزی، عراق، ویتنام، ژاپن
گروه پنجم: مالزی، اردن ، بحرین، کره جنوبی
گروه ششم: تایلند، قرقیزستان، عمان، عربستان

جام ملت‌ های آسیا در سال ۲۰۲۳ ابتدا قرار بود در چین برگزار شود ولی به دلیل کرونا چین از میزبانی انصراف داد و قطر به عنوان میزبان جام ملت‌ های آسیا انتخاب شد.

شایان ذکر است جام ملت‌های آسیا از ۲۲ دی تا ۲۱ بهمن در ورزشگاه‌های الجنوب، البیت، احمد بن علی، الثمامه، اجوکیشن سیتی، جاسم بن حمد، عبدالله بن خلیفه و استادیوم بین‌المللی خلیفه قطر برگزار خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها