رئیس بازرسی فنی شرکت پالایش گاز ایلام خبر داد:

افزایش بهره وری با فرآیند های اتوماسیون شده در پالایشگاه گاز ایلام

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام خبر داد:

بازدید ۱۴ گروه راهیان پیشرفت از پالایش گاز ایلام

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از بازدید ۱۴ گروه دانش آموزان، دانشجویان، هیأت های علمی، نخبگان و ... تحت عنوان راهیان پیشرفت از این پالایشگاه در طول سال ۱۴۰۱ خبر داد.
کد خبر: ۱۴۰۵۴۰۸

به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ روح اله نوریان  افزود: این گروه ها شامل دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه های استان، بسیجیان حوزه کارگری، دانش آموزان و غیره بوده است.

وی اظهار داشت: سال گذشته ۵۱۷ نفر در قالب ۱۴ گروه از قشرهای مختلف جامعه تحت عنوان راهیان پیشرفت از این پالایشگاه بازدید کردند.


نوریان با بیان اینکه برخی جوانان استان از پیشرفت‌ های این پالایشگاه اطلاعات کافی ندارند، تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی این شرکت بدون حضور نیروی خارجی و تنها به وسیله نیروهای توانمند بومی در حال فعالیت و ارزآوری برای کشور است که این مهم باید برای جوانان تبیین شود.


وی ادامه داد: پالایشگاه گاز ایلام با فراهم‌سازی بستر برپایی اردوهای راهیان پیشرفت، الگوی مناسبی برای سایر مجموعه‌های صنعتی در استان بوده تا از این طریق بتوان افکار جامعه را در خصوص دستاوردهای نظام در حوزه‎ های مختلف روشن کرد که این امر تجلی جهاد تبیین است.


مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: این شرکت در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد تببین و بیان دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف، بازدیدهای قابل توجهی را برای اقشار مختلف جامعه از جمله اساتید دانشگاه ها، هیأت های علمی، نخبه گان، دانش آموزان، دانشجویان و غیره برنامه ریزی کرده که خوشبختانه این اقدامات نتایج مثبتی در پی داشته است.


نوریان با اشاره به اینکه نیاز جامعه امروز بویژه قشر جوان، آگاهی و اطلاع از اقدامات نظام است، گفت: با توجه به تهاجم رسانه‌های معاند که نسل جوان ما را هدف قرار داده اند، باید کارهای انجام شده در استان را پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد تا مانع از توجه جوانان به هجمه‌ها و فریب کاری دشمنان نظام شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها