معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ:

تردد کامیون ها در شب های قدر ممنوع شد

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تیم‌های راهور در آیین های شب های قدر خدمات رسانی می کنند و براساس تصمیم اتخاذ شده، تردد کامیون ها در سطح شهر تهران نیز ممنوع است.
کد خبر: ۱۴۰۳۵۰۰

به گزارش جام جم آنلاین از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ محمد رازقی روز یکشنبه، اظهار داشت: در شب های قدر، پلیس راهور تهران بزرگ طرح های ترافیکی خود را با هدف تسهیل عبور و مرور و مدیریت ترافیک اجرا می کند.

وی ادامه داد: در شب های قدر، تردد کامیون های سنگین ممنوع است و در صورت مشاهده، قطعا از ادامه حرکت این وسایل نقلیه جلوگیری می شود و به مبدا بازگشت داده خواهند شد.

سرهنگ رازقی گفت: ۱۹ مرکز از قبیل مسجد ارگ، امامزاده صالح و دانشگاه امام صادق (ع) برای برگزاری آیین های شب قدر در تهران مدنظر است و به شهروندانی که قصد مراجعه برای شرکت در این مراسم ها را دارند، توصیه می کنیم که به موقع مراجهعه نمایند زیرا تجربه نشان داده است افرادی که دیرتر می رسند، معمولا خودروی خود را در محل مناسبی پارک نمی کنند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ، گفت: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ به منظور نظم بخشی ترافیک در تمامی معابر حضور دارند و نسبت به چینش مرتب و منظم خودروها اقدام خواهند کرد.

وی ادامه داد: در محل هایی که بار خروجی مشکل ایجاد می کند، ماموارن پلیس راهور به هیچ عنوان اجازه توقف وسایل نقلیه را نمی دهند.

سرهنگ رازقی به مراجعین توصیه کرد: با توجه به اینکه شهروندانی که در این آیین ها حضور دارند از لباس مشکی استفاده می کنند، این مساله باعث کاهش دید رانندگانشده و ممکن است به برخورد خودروها با عابران پیاده منجر شود؛ از این رو لازم است که عابران از محل های مناسب و دارای روشنایی عبور کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها