سردار مومنی گفت: در حال حاضر مسیری مسدود نیست، ولی تردد با حجم فراوانی در حال انجام است.
کد خبر: ۱۴۰۲۱۷۱

به گزارش جام جم آنلاین، رئیس پلیس راه کشور در گفتگو با برنامه سلام خبرنگار شبکه خبر ساعت ۶:۴۳ دقیقه صبح امروز افزود: معمولا زمانی که بارندگی می‌شود و سطح جاده‌ها لغزنده می‌شود، متاسفانه شاهد واژگونی خودرو‌ها هستیم و از هموطنان خواهش می‌کنیم که حتما با سرعت مطمئنه رانندگی کنند، چون رانندگی در شرایط بارندگی و رانندگی در شرایط هوای آفتابی بسیار متفاوت هست.
وی گفت: ترافیک در مسیر‌های شمالی در طی چند روز گذشته بسیار سنگین و پرحجم بود و هم اکنون در محدوده محور هراز ترافیک نیمه سنگینی را شاهد هستیم و توصیه‌ای خدمت هموطنان دارم، اگر از محور‌های شمالی مخصوصا جاده کندوان تردد می‌کنند، احتمال ریزش سنگ وجود دارد.
رئیس پلیس راه کشور گفت: هرچند ما حدود دو روزی جاده کندوان را مسدود کردیم و عزیزان در سازمان راهداری، عملیات ایمن سازی انجام دادند و مقاطعی که ریزش سنگ داشت را برطرف کردند، ولی باید با احتیاط باید از آن مسیر عبور کنند تا ان شاءالله به مقصد خودشان برسند.
سردار مومنی، گفت: در حال حاضر مسیری مسدود نیست و پلیس با توجه به شرایط تصمیم گیری می‌کند و اگر در مسیری مشکلی پیش بیاد، در لحظه مسیر مسدود می‌شود.

صبر و حوصله بیشتر هنگام رانندگی

رئیس پلیس راه کشور تاکید کرد: در همه مسیر‌ها ترافیک پرحجم هست، و روز گذشته بازدید هوایی از محور‌های مشهد و محور‌های استان خراسان رضوی داشتیم، و هم در مسیر رفت و هم برگشت ترافیک پرحجم داشتیم، ولی تردد در مسیر‌ها انجام می‌شود.
سردار مومنی، افزود: هموطنان باید در این روز‌های صبر و حوصله بیشتری هنگام رانندگی داشته باشند و برای برنامه ریزی سفر در خصوص انتخاب مسی دقت بیشتری داشته باشند.
رئیس پلیس راه کشور گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا روز چهارم، متاسفانه ۴۲۱ نفر از هموطنانمان را در تصادفات از دست دادیم و آمار بسیار زیادی هست و بیش از ۸ هزار نفر هم مجروح شدند که آمار نگران کننده و بالایی است و آرزوی ماست که با همان تعداد افراد خانواده مسافرت را شروع کردند و با همان تعداد افراد خانواده به وطن خودشان برگردند.

تعداد بازدید : 11
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
کدام تیم قهرمان جام حذفی می‌شود؟
پرسپولیس
استقلال

نیازمندی ها