دو گزینه ایرانی برای حضور در کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران مشخص شده‌اند که حضور یکی از آنها در جمع مربیان این تیم تا حدودی قطعی شده است.
کد خبر: ۱۴۰۱۴۱۲

به گزارش جام جم آنلاین، با توجه به اینکه قرار است تمرینات تیم ملی فوتبال برای بازی‌ تدارکاتی مقابل روسیه در فیفادی از 27 یا 28 اسفند ماه آغاز شود، امیر قلعه‌ نویی سرمربی تیم ملی کشورمان روز گذشته از کمپ تیم‌های ملی و مجموعه پِک بازدید کرد. در این بازدید، زمین تمرین و همچنین استقرار ملی‌پوشان در هتل مشخص شد.

در مورد دستیاران قلعه‌نویی نیز همانطور که روز گذشته عنوان شد سه دستیار خارجی مدنظر سرمربی تیم ملی قرار دارند که دستیار اولش از کشور پرتغال است که در دوره جام جهانی حضور داشته است. مربی بدنساز و مربی دروازه‌بان‌ها نیز خارجی هستند که روی تاوارس مربی گلرهای پیشین سپاهان گزینه پیوستن به کادر فنی تیم ملی است و فدراسیون فوتبال در حال مذاکره با باشگاه برزیلی است که تاوارس تحت قرارداد آنهاست.

در میان گزینه‌های ایرانی، سعید الهویی دستیار قلعه‌نویی در گل‌گهر سیرجان در کادر فنی تیم ملی حضور خواهد داشت. وحید هاشمیان به همراه یک نفر دیگر نیز جزو گزینه‌های ایرانی کادر فنی قلعه‌نویی هستند.

اگر گل‌ گهر بخواهد با دستیاران فعلی قلعه‌نویی تا پایان فصل ادامه دهد، الهویی پس از پایان بازی‌های تیم ملی در فیفادی به سیرجان بازمی‌گردد. قلعه‌نویی امروز (چهارشنبه) به سیرجان خواهد رفت تا برای دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گل‌گهر مقابل فولاد خوزستان روی نیمکت این تیم بنشیند و سپس به طور کامل از مجموعه گل‌گهر جدا خواهد شد.

منبع: تسنیم

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها