مدیر عامل ذوب آهن اصفهان سه شنبه ۲۵ بهمن ماه از کارگاه ها و بخش های مختلف مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی بازدید و با تلاشگران این بخش گفتگو نمود . وی در جلسه ای با حضور معاون بهره برداری ، معاون مالی و اقتصادی و مدیر و سرپرستان بخش کک سازی، راهکارهای افزایش تولید و بهره وری را مورد بحث و بررسی قرار داد.
کد خبر: ۱۳۹۸۵۳۳
جام جم آنلاین اصفهان ؛ مهدی کوهی گفت: بخش تولیدات کک و مواد شیمیایی با وجود موانع در تامین زغالسنگ ، باهمت والای تلاشگران این بخش در تولید و همچنین در  فعالیت های دانش بنیان ، مهندسی معکوس و بومی سازی سربلند بیرون آمده است .

مدیرعامل ذوب آهن اظهار داشت : این مجتمع عظیم صنعتی  با توان ، دانش وتعهد کارکنان خود توانسته ۸۵ درصد از تجهیزات مورد نیاز را بومی سازی کند و  با بهره گیری از این پتانسیل می توانیم با قطعه سازان بزرگ کشور از جمله ماشین سازی اراک  همکاری گسترده ای داشته باشیم .

وی اظهار داشت : راهکارهای  افزایش تولید و بهره وری ، محور و اولویت اصلی شرکت است و در این زمینه توجه به برنامه ریزی اقتصادی اهمیت بسیاری دارد .  

وی افزود : در تمام بخش ها و فرایندهای شرکت ،توجه ویژه در تامین انرژی ازجمله برق ، آب و گاز بسیار حیاتی و مهم است .  

مدیرعامل شرکت پس از دیدار با همکاران اداری بخش ، با حضور در نماز جماعت و  رستوران کک سازی ضمن صرف ناهار ، با کارگران این بخش نیز دیدار و گفتگو نمود.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها