مقام عالی دولت در استان زنجان، با اشاره به لزوم برگزاری متفاوت آیین‌های دهه فجر امسال گفت: تلاش کنیم اصل برنامه های دهه فجر امسال، بر مبنای جهاد تبیین باشد.
مقام عالی دولت در استان زنجان، با اشاره به لزوم برگزاری متفاوت آیین‌های دهه فجر امسال گفت: تلاش کنیم اصل برنامه های دهه فجر امسال، بر مبنای جهاد تبیین باشد.
کد خبر: ۱۳۹۴۸۷۴

به گزارش جام جم آنلاین زنجان،محسن افشارچی، در جلسه ستاد برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر، با بیان اینکه فراموش نکنیم که امسال اتفاق‌هایی در کشور رخ داده است افزود:  بر این اساس، حرکت  ما به ویژه در دهه فجر امسال، باید کمی متفاوت‌تر  و بر مبنای  تبیین اهداف و  دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی باشد.


وی  با اشاره به اینکه دشمنان نظام و انقلاب می‌خواهند آنچه که در بعضی از کشورهای عربی رخ داده است در ایران نیز اتفاق بیفتد، اما خوشبختانه موفق نشدند، افزود:
« استقلال آزادی جمهوری اسلامی » و « نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی » از جمله شعارهای اصلی انقلاب اسلامی است و بنابراین باید همه تلاش خود را به کار گیریم تا این استقلال و آزادی را به ویژه برای نسل جدید، تبیین کنیم.


  استاندار زنجان با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی و آنهایی که شعارهایی  با مفهوم آزادی را سر می دهند در واقع می خواهند، آزادی را از ما بگیرند، گفت: مردم کشور ما  ۴۳ سال قبل با رهایی از رژیم استبداد قبلی، آزادی واقعی را رقم زدند و آنچه که نظام جمهوری اسلامی از آزادی دارد بسیار متفاوت است با آنچه که دشمنان به اسم آزادی سر می دهند.


افشارچی تصریح کرد: باید در راستای تبیین آزادی حاصل از انقلاب اسلامی، بیش از پیش تلاش کنیم.
مبانی جمهوری اسلامی برای نسل جدید تبیین شود.


وی با اشاره به اینکه شعارهای دشمنان نظام و انقلاب اسلامی، اصلا بر مبنای آزادی نیست و برعکس کاملاً بر مبنای وابستگی است،گفت: اصلی‌ترین و بلندترین ندای انقلاب اسلامی، آزادی و رهایی از وابستگی به نظام سلطه است، در حالیکه نسل جدید مبانی جمهوری اسلامی را نمی دانند و بنابراین باید برای آنها تشریح و تبیین شود.

استاندار زنجان،  تاکید کرد: فراموش نکنیم که  علت ماندگاری جمهوری اسلامی، اساس و مبنای بسیار قوی آن است .


  دکتر افشارچی با بیان اینکه باید تمرکز و توجه افکار عمومی از شعارهایی با مفاهیم آزادی که دشمنان این روزها سر می دهند، به سمت شعارهای اصیل جمهوری اسلامی که بر مبنای آزادی و رهایی واقعی از نظام سلطه است،  تغییر یافته  و تبیین شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها