مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران خبر داد؛

قطع گاز ۳۱۱ اداره دولتی با اجرای طرح ضربتی

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز خبر داد:

قطع گاز بیش از ۱۴۴۰ مرکز دولتی و عمومی پرمصرف

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: از ابتدای اجرای طرح پایش مصرف گاز دستگاه‌های اجرایی و اماکن دولتی و عمومی کشور با هدف مدیریت انرژی و رعایت الگوی مصرف تاکنون، جریان گاز ۱۴۴۲ سازمان و نهاد دولتی و عمومی در پی اخطارهای صادرشده، قطع شده است.
کد خبر: ۱۳۹۳۶۳۴

به گزارش جام جم آنلاین، مسلم رحمانی، مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران اظهار داشت: همزمان با روزهای سرد سال و لزوم صرفه‌ جویی مشترکان در مصرف گاز طبیعی، شرکت‌های گاز استانی از ابتدای آذرماه، اقدام به پایش مصرف همه سازمان‌ها، اداره‌ها و مراکز دولتی، عمومی و .... کردند که در این ارتباط، از حدود 115 هزار و 649 پایش انجام‌شده تاکنون، بیش از 10 هزار و 920 مورد اخطار قطع گاز، 1442 مورد قطعی گاز صادر شده است و 1294 سازمان از ورود به داخل سازمان ممانعت کردند که در صورت ادامه این روند، ضمن برخورد با دستگاه مورد نظر، اسامی این دستگاه‌ها نیز اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: این طرح همسو با اجرایی کردن بخش‌نامه صادره از سوی نهادهای حاکمیتی بالادست، وزارت نفت و نیز دستورعمل‌های ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران انجام می‌شود.

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به انجام بازدیدهای ادواری از سوی گروه‌های کارشناسی شرکت ملی گاز ایران، ضمن اعلام آغاز پایش مصرف گاز ویلاها و شهرک‌های ویلایی خالی از سکنه در بعضی از استان‌ها، از رعایت دمای 21-18 درجه در فضای داخلی و دمای 18 درجه در راهروها و فضاهای عمومی و سرپوشیده نام برد که در فرآیند بازدیدها مورد توجه و تأکید قرار می‌گیرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها