سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خبر داد:

نجات ۴ کارگر از آوار ریزش ساختمان قدیمی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران:

ببینید | یک ساختمان ۲ طبقه قدیمی در تهران فرو ریخت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش یک ساختمان ۲ طبقه قدیمی خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر دچار مصدومیت شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش یک ساختمان ۲ طبقه قدیمی خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر دچار مصدومیت شدند.
کد خبر: ۱۳۹۲۱۳۲

به گزارش جام جم آنلاین، سید جلال ملکی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ساعت ۱۱:۰۸ امروز یکشنبه چهارم دی، حادثه ریزش ساختمان در خیابان ملت به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان چهار دقیقه ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در یک ساختمان ۲ طبقه قدیمی در حال تخریب کارگران مشغول کار بودند که به یکباره این ساختمان دچار تخریب شد و سه کارگر در زیر حجم زیاد خاک مدفون شدند.

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان در یک عملیات هماهنگ و سریع در کمترین زمان ممکن هر سه کارگر را زنده اما مصدوم از زیر آوار خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به شهروندان توصیه کرد: در ساختمان‌های قدیمی هرگونه عملیات تخریب و بازسازی به ویژه در قسمت ستون‌ها باید با ظرافت و دقت بیشتری انجام شود و به ویژه در زمان بارندگی که خاک این گونه ساختمان‌ها سست می‌شود باید اقدامات لازم انجام شود تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

تعداد بازدید : 160
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها