رئیس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه؛

ورود ۲۰۸ دستگاه خودروی جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی کرمانشاه

به گفته دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از ابتدای امسال تاکنون ۲۰۸۶ قبضه سلاح جنگی و شکاری در استان کرمانشاه کشف و ضبط شده است.
کد خبر: ۱۳۹۰۷۹۱

جام جم آنلاین؛ شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، بااشاره به انهدام تعداد قابل توجهی باند سازمان یافته قاچاق سلاح در کرمانشاه، اظهارکرد: از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۰۸۶ قبضه سلاح شامل ۱۲۹۵ قبضه سلاح جنگی و ۷۹۱ قبضه سلاح شکاری در استان کرمانشاه کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در این کشفیات حدود ۷۳ هزار و ۹۱ فشنگ جنگی هم کشف و ضبط شده، اعلام کرد: جمعا ۱۰۰۵ نفر متهم در این رابطه دستگیر شده اند.

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: بخش مهمی از این کشفیات انجام شده مربوط به دوماهه گذشته و در خلال نا آرامی های اخیر در کشور است که قرار بود در خیابان ها برعلیه مردم و دستگاه های امنیتی کشور بکار گیری شوند.

وی به تلاش معاندین نظام و گروه های تجزیه طلب برای برهم زدن نظم، آرامش و امنیت مردم طی دوماه اخیر اشاره کرد و گفت: این گروه ها تمام تلاش خود را برای مسلح کردن اغتشاشگران به منظور کشته سازی و بکار گیری علیه نیروهای امنیتی کردند که البته با رصد اطلاعاتی صورت گرفته و کنترل مرزها بخش قابل توجهی از سلاح هایی که می خواستند وارد کشور کنند، کشف و ضبط شده است.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش های نیروهای حافظ امنیت در ماه های اخیر، اعلام کرد: امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است و با مخلان و تهدیدکنندگان در این عرصه بدون هیچگونه مماشاتی برخورد خواهیم کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها