رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد؛

«تریاک» در صدر کشفیات مواد مخدر در تهران

رئیس پلیس پایتخت از جبران عقب ماندگی‌های حوزه مبارزه با موادمخدر و سرقت خبر داد و گفت: تریاک همچنان در صدر کشفیات موادمخدر در پایتخت است.
کد خبر: ۱۳۸۸۸۹۷

به گزارش جام جم آنلاین، سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با مهر گفت: مبارزه بی‌امان مأموران مواد مخدر در پایتخت علیه قاچاقچیان و خرده فروشان همچنان ادامه دارد و به دنبال آن هستیم تا میدان را بر افرادی که سعی دارند مواد مخدر را در شهر توزیع کنند، تنگ کنیم.

وی با اشاره به اینکه حدود دو ماه کشور درگیر اغتشاشات بود، گفت: طبیعتاً یکی از برنامه‌های دشمنان این است که پلیس را سرگرم کارهای دیگری کند تا پلیس از وظایف خود عقب بماند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه پلیس وظیفه دارد امنیت جامعه را برقرار کند، گفت: پلیس همواره با قاچاقچیان مواد مخدر، سارقان و قاتلان برخورد می‌کنند و به احدی اجازه نمی‌دهد که نظم جامعه را برهم بزند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه بخش اعظمی از توان پلیس در این دو ماه معطوف درگیری‌ها شد، گفت: در جلساتی که روزهای اخیر داشتیم اعلام کردیم اکنون که بساط این اغتشاشات جمع شده است باید به دنبال عقب ماندگی در حوزه سرقت و مبارزه با مواد مخدر باشیم و کارهای عقب افتاده را جبران کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه کدام مواد مخدر در صدر کشفیات مواد مخدر در تهران است، گفت: تریاک همچنان در صدر کشفیات مواد مخدر در پایتخت است.

رئیس پلیس پایتخت در پایان گفت: اغتشاشات دو ماه گذشته در حوزه مبارزه با مواد مخدر به پلیس ضربه‌ای نزده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها