دانشکده داروسازی بندرعباس از ظرفیت پژوهشی بالایی برخوردار است
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در دیدار با اعضای هیئت علمی دانشکده داروسازی:

دانشکده داروسازی بندرعباس از ظرفیت پژوهشی بالایی برخوردار است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دانشجویان از اقشار مهم در دانشگاه هستند که نقش مهمی در حوزه سلامت دارند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دانشجویان از اقشار مهم در دانشگاه هستند که نقش مهمی در حوزه سلامت دارند.
کد خبر: ۱۳۸۶۵۰۷

هرمزگان-جام جم انلاین-سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دانشجویان از اقشار مهم در دانشگاه هستند که نقش مهمی در حوزه سلامت دارند.

 

دکتر غلامعلی جاودان درآیین معارفه خود به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به نقش دانشجویان در دانشگاه افزود: همه نگاه ما به دانشجویان، نگاه فرزند و والدینی است که هر ۳ هزار دانشجو با گرایش‌های مختلف را در برخواهد گرفت.

 

جاودان  ابراز داشت : در زمینه توسعه و ارتقا مسائل فرهنگی، رفاهی و سیاسی، اجتماعی دانشجویان برنامه‌های خوبی داریم و در این مسیر از ظرفیت همه دانشجویان، اساتید، کارکنان در مسیر رشد و تعالی دانشجویان بهره خواهیم برد.

 

وی در بخشی از سخنانش با اشاره به ظرفیت موجود در استان هرمزگان برای توسعه گردشگری سلامت ، مطرح کرد : گردشگری سلامت با بهره‌مندی از ظرفیت بسیار ارزشمند بخش خصوصی می تواند موجب ارتقا سلامت در استان ‌شود.

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان همکاری، همفکری و استفاده از ظرفیت همه صاحبنظران حوزه سلامت را یکی از اولویت‌های کاری خود در این دوران عنوان کرد و ادامه داد: حوزه سلامت یک حوزه فرا دانشگاهی است و باید همه سازمانها، نهادهای مردمی، نهاد های خیرین و... در این مسیر یاری‌گرمان باشند تا بتوانیم به جایگاه واقعی سلامت در استان برسیم.

 

جاودان خاطر نشان کرد: براساس سند تحول دولت مردمی(سلامت اجتماعی و خدمت به مردم مناطق کمتر برخوردار) همه تلاش‌ها در مسیر عدالت در سلامت خواهد بود و با این نگاه گام بر می داریم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها