استاندار کرمان گفت:بسیج سازندگی یکی از شناخته شده‌ترین و موفق‌ترین جلوه‌های بسیج است و به برکت نقش‌آفرینی آن شاهد تشکیل یک جریان قوی برای خدمت‌رسانی به مردم و محرومیت‌زدایی هستیم.
کد خبر: ۱۳۸۳۲۹۸

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛محمدمهدی فداکار،در کارگروه بسیج سازندگی استان کرمان که با حضور سردار محمد زهرایی،رئیس سازمان بسیج سازندگی برگزارشدبه نقش پر رنگ گروه‌های جهادی در سیل اخیر اشاره کرد و گفت:حضور و همراهی گروه‌های جهادی در سیل حجم بسیار عظیمی از مشکلات را رفع کرد و کار طاقت فرسایی را انجام دادند. 

وی همچنین ورود گروه های جهادی در بحث کمک‌های مومنانه را کار بزرگی دانست که در لبیک به سخنان رهبری انجام شد.‌

استاندار کرمان با اشاره به وسعت استان و ظرفیت‌های خورشیدی مناسب گفت:کرمان ظرفیت خوبی در این زمینه دارد و می‌تواند سهم و نقش زیادی را ایفا کند. 

فداکار،در بحث کمک معادن و استفاده از ظرفیتهای معدنی برای فعالیت‌های بسیج سازندگی گفت:با صندوق امداد ولایت کار را شروع کرده ایم و یکی از معادن استان برای کارها مشخص و تعریف شده است تا ظرفیت در اختیار گروه جهادی قرار گیرد. 

رئیس سازمان بسیج سازندگی نیز بااشاره به اینکه مردم ایران اسلامی بسیار با بصیرت و هوشمند هستند و با ایمان به خدا در تمام تنگناهایی که دشمن برای ما ایجاد کرده پای انقلاب ایستاده‌اند،بیان کرد:دشمن همه جانبه به سمت کشور و مردم ما حمله کرده است.

سردار زهرایی،گفت:ایران اسلامی به مکتب عاشورا متصل است و به فرموده حاج قاسم ما ملت امام حسینیم و برای انقلاب اسلامی آماده سر دادن هستیم.

وی افزود:دشمن بداند در مقابل بزرگ‌ترین مکتب و ملت دنیا ایستاده است و ما حتماً مقابل هجمه‌های دشمن ایستاده‌ایم.دشمن در یک جنگ شناختی به‌دنبال گسست نسلی در کشور است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی ادامه داد:مبانی اسلام باید به نسل جوان منتقل شود و برای انتقال آن روش مناسب نیاز است.بسیج در گام دوم انقلاب اسلامی چتر خود را گسترده و زمینه خدمت‌رسانی به همه مردم را فراهم کرده است. 


سردار محمدعلی نظری،فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز اظهار داشت:کرمان پهناورترین استان کشور است و با وجود تمام معادنی که دارد محرومیت‌ها در این استان بیشتر است.

وی بیان کرد:در سفر رئیس جمهور به استان کرمان مصوباتی داشتیم که امیدواریم با اجرایی شدن این مصوبات بخشی از محرومیت‌ها جبران شود.
 
نظری،گفت:کرمان یک استان حادثه‌خیز است و در موارد مختلف شاهد سیل و بحران بودیم که بسیج سازندگی به کمک سایر نهادهای حمایتی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) توانسته در صحنه خدمت گزاری به مردم حاضر شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان داشت:کرمان جزو استان‌هایی است که بیشترین حاشیه‌نشینی را دارد،بسیج سازندگی استان در راستای خدمت‌رسانی به محرومان اقدامات خوبی داشته و در پیشگیری از بیماری کرونا نیز خوب عمل کرده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها