مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید پرچمدار فعالیت‌های فرهنگی در جامعه باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید پرچمدار فعالیت‌های فرهنگی در جامعه باشد.
کد خبر: ۱۳۸۳۲۷۸

هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید پرچمدار فعالیت‌های فرهنگی در جامعه باشد.

 

عطا ناوکی در نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان که با حضور معاونان ستادی بنیاد این استان و روسای بنیاد شهرستان‌های تابع در سالن جلسات سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، ضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت گفت: به عنوان متولی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید تلاش کنیم که عطر این فرهنگ در جامعه پراکنده شود.


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان اغتشاشات اخیر را محکوم کرد و افزود: اتفاقات اخیر این حساسیت را به همه ما منتقل کرد که اگر فرهنگ ایثارگری در جامعه به خوبی تبیین شود کمتر شاهد این‌گونه مسائل خواهیم بود.


وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اغتشاشات که فرموده‌اند طراحی آمریکا و رژیم صهیونیستی بود، عنوان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید پرچمدار فعالیت‌های فرهنگی در جامعه باشد، لیکن یکی از وظایف ما این است که روشنگری و بصیرت افزایی را افزایش دهیم.


 ناوکی ضمن تاکید بر تجلیل و تکریم از ایثارگران به عنوان صاحبان اصلی انقلاب، گفت: باید تفکر تجلیل از ایثارگران را در جامعه نهادینه کنیم و در کنار آنها برای رفع مشکلاتشان بکوشیم.


مدیرکل بنیاد هرمزگان توصیه‌هایی در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، درمانی، اشتغال و حل مشکل مسکن ایثارگران کرد و افزود: مطالباتی برای اجرایی شدن این فعالیت‌ها تنظیم و به اطلاع معاونت‌ها و روسای بنیاد شهرستان‌های مربوطه رسید.


در پایان جلسه یاد شده، معاونان ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان و روسای بنیاد شهرستان‌ها پیرامون حوزه کاری خود مواردی را مطرح کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها