معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر خبر داد

سقوط اتوبوس از پل در سمنان | آسیب‌دیدگی ۵۱ تن

معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از آسیب‌دیدگی ۴۹ تن درپی سقوط اتوبوس از پل در سمنان خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۳۲۲۲

به گزارش جام جم آنلاین، مرتضی مرادی پور در گفت‌وگو با ایسنا درباره جزئیات وقوع این حادثه گفت:‌ در ساعت ۶:۳۸ صبح امروز خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در مسیر سمنان - دامغان به سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد که درپی آن سه تیم امدادی به محل حادثه واقع در کمربندی دامغان،روبه‌روی امامزاده صالح روستای جزن اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور عوامل امدادی در محل گفت:‌ با حضور امدادگران در محل مشاهده شد که یک دستگاه اتوبوس در حین حرکت از روی پل سقوط کرده و واژگون شده است. در همین راستا بلافاصله امدادرسانی با حضور عوامل دیگر دستگاه‌های امدادی در دستورکار قرار گرفت.

معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه درپی این حادثه ۵۱ نفر دچار آسیب‌دیدگی شدند، گفت: از این تعداد ۴۹ نفر از سوی عوامل اورژانس و عوامل سازمان امدادونجات به مراکز درمانی منتقل شدند و دو نفر دیگر خدمات درمانی را در محل دریافت کردند. خوشبختانه برابر گزارش‌های ما این حادثه مورد فوتی نداشته است.

مرادی پور همچنین درباره علت وقوع این حادثه نیز اظهارکرد:‌ علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها