معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داد

مرگ چهار تن در دو تصادف در محورهای دو استان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌ احمر خبر داد:

نجات ۱۱۶ مصدوم حوادث ترافیکی در هفته نخست مهر

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌ احمر با اشاره به اینکه نیروهای امدادی هلال احمر در جاده‌های کشور آماده خدمات‌رسانی به شهروندان هستند از نجات ۱۱۶ مصدوم حوادث و سوانح ترافیکی و جاده‌ای در هفته گذشته خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۲۰۴۴

به گزارش جام جم آنلاین از جمعیت هلال احمر، مرتضی مرادی‌پور درباره حوادث و سوانح یک هفته گذشته در سطح کشور گفت: در یک هفته گذشته ۷۵۷ ماموریت در سطح کشور توسط نیروهای امدادی هلال‌احمر انجام شده است و در مجموع به چهار هزار و ۴۶ نفر متاثر از حوادث و سوانح مختلف، امدادرسانی شد.

وی افزود: در این بازه زمانی ۵۹۸ نفر توسط نیروهای امدادی نجات داده شدند و ۴۴۰ مصدوم به وسیله ناوگان زمینی و هوایی جمعیت هلال‌احمر به مراکز درمانی و بیمارستانی برای درمان تخصصی منتقل شدند و ۱۴ هزار و ۱۷۸ نفر نیز به صورت سرپایی تحت مداوا قرار گرفتند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه ۷۲ مورد عملیات رهاسازی در جاده‌ های کشور توسط نیروهای امدادی انجام شده است، خاطرنشان کرد: ۱۱۶ مصدوم و گرفتارشده در سوانح ترافیکی و جاده‌ای نیز در عملیات‌های تخصصی و فنی رهاسازی نیروهای امدادی هلال‌احمر نجات داده شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها