سرمربی تیم فوتبال پورتو:

طارمی بازیکنی فوق‌العاده است

سرمربی تیم فوتبال پورتو گفت: طارمی بسیار باهوش است و شخصیت فوق‌العاده‌ای دارد.
کد خبر: ۱۳۸۱۷۵۹

به گزارش جام جم آنلاین، سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل براگا در خصوص مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیمش اظهار داشت:‌ چند سال پیش یک بازی با ریوآوه داشتیم و من به طور خاص به طارمی نگاه کردم. آنجا احساس کردم که او بازیکنی باهوش بالاتر از حد متوسط ​​است. هر کسی که با من در مورد فوتبال صحبت می‌کند، می‌داند که من این حرف را زده‌ام.

وی ادامه داد: طارمی یک بازیکن با حرکات جالب است. او باهوش است و من معتقدم در زندگی هم همین گونه است. طارمی شخصیت فوق‌العاده‌ای دارد. او یک بازیکن حرفه‌ای بزرگ و انسانی فوق‌العاده است. او از انتقادهای زیاد خسته شده است.

کونسیسائو که تقریبا دو هفته سکوت کرده بود عنوان کرد: من قبلا می‌توانستم صحبت کنم، اما این کار را نکردم زیرا می‌خواستم در مورد فوتبال صحبت کنم. می دانید که من همیشه صحبت خواهم کرد، حتی در زمان‌هایی که تیم بد کار می‌کند. اما صحبت در مورد طارمی، پپه و چیزهای دیگر که ساعت‌ها در وقت تلویزیون را می‌گیرد، برایم مهم نیست.

پیش از این رسانه های پرتغالی و برخی تیم‌ها به شیوه بازی طارمی و نوع پنالتی گرفتنش از حریفان انتقادات بسیار زیادی داشتند.

منبع: ایرنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها