توزیع بیش از یک میلیون بسته معیشتی در هرمزگان

رئیس قرارگاه مواسات و همدلی هرمزگان گفت: از ابتدای رزمایش مواسات و همدلی یک میلیون و ۲۳۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های کم برخوردار هرمزگانی توزیع شده است.
رئیس قرارگاه مواسات و همدلی هرمزگان گفت: از ابتدای رزمایش مواسات و همدلی یک میلیون و ۲۳۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های کم برخوردار هرمزگانی توزیع شده است.
کد خبر: ۱۳۸۱۶۴۶

هرمزگان-جام جم انلاین-رئیس قرارگاه مواسات و همدلی هرمزگان گفت: از ابتدای رزمایش مواسات و همدلی یک میلیون و ۲۳۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های کم برخوردار هرمزگانی توزیع شده است.

 

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده افزود: قرارگاه مواسات و همدلی که به فرمان رهبر معظم انقلاب شروع شد یک شجره طیبه‌ی پر برکتی است که کاشته شده است و باید کمک کرد این درخت روز به روز تنومند‌تر شود.


وی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های مردمی را می‌توان به این قرارگاه اضافه کرد، گفت: باید از مناسبت‌های خاص شامل؛ شروع مدارس، اعیاد ملی_مذهبی و عید نوروز برای بکار گیری این ظرفیت در خدمت مردم استفاده کرد.


حجت الاسلام عبادی زاده افزود: مردم و دستگاه‌های هلال احمر، صدا و سیما، بسیج، سپاه پاسداران، کمیته امداد، صنایع هرمزگان، بهزیستی و همه دستگاه‌های استان نقش مهمی در برپایی این قرارگاه داشتند.


فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان نیز در این ارتباط گفت: در این رزمایش ۵ هزار بسته لوازم التحریر نیز به ارزش هر بسته یک میلیون تومان بین دانش آموزان نیازمند هرمزگانی در حال توزیع است.


سردار اباذر سالاری افزود: در راستای ترویج ازدواج آسان همچنین ۵۰۰ سری جهیزیه در قالب طرح مواسات و همدلی آماده شده است و در اعیاد ربیع بین افراد کمتر برخوردار توزیع می‌شود.


مسئول بسیج سازندگی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان هم گفت: در مرحله بیست و هفتم رزمایش مواسات و همدلی ۳۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های کمتر برخوردار استان در حال توزیع است.


سرهنگ پاسدار یاسین باوقار افزود: این بسته‌ها شامل؛ برنج، روغن، ماکارانی، حبوبات، رب گوجه و خرما به ارزش هر بسته یک میلیون تومان است.


وی گفت: فرماندهان نواحی سپاه پاسداران شهرستان‌ها در سراسر هرمزگان بسته‌ها را بین افراد کم برخوردار توزیع می‌کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها