فرمانده مرزبانی هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف ۲۷۷ هزار لیتر گازوئیل در آب‌های جزیره قشم خبر داد.
فرمانده مرزبانی هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف ۲۷۷ هزار لیتر گازوئیل در آب‌های جزیره قشم خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۵۸۲۰

هرمزگان-جام جم انلاین-فرمانده مرزبانی هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف ۲۷۷ هزار لیتر گازوئیل در آب‌های جزیره قشم خبر داد.

 

سردار حسین دهکی در تشریح کشفیات قاچاق سوخت در آب‌های هرمزگان اظهار داشت: مرزبانان هرمزگان در مرزهای آبی قشم در اجرای طرح ضربتی مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی با انجام کار اطلاعاتی و گشت زنی‌های هدفمند از قصد قاچاقچیان مبنی بر انتقال مقادیر قابل توجهی سوخت به وسیله یک فروند موتور لنج مطلع و رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: پس از بررسی و صحت خبر، مرزبانان به محل مورد نظر اعزام شدند.

 

وی گفت:قاچاقچیان به محض مشاهده مرزبانان اقدام به فرار کردند که با سرعت عمل مأموران یک فروند شناور توقیف، ۱۲نفر متهم دستگیر و ۲۷۷هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد.

 

دهکی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش سوخت‌های کشف شده با احتساب شناور‌ توقیفی را ۲۹۰ میلیارد ریال برآورد کردند تصریح کرد: سوخت‌ها به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی تحویل شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها