مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران مطرح کرد

تلاش برای افزایش ظرفیت تولید در طرح اقدام ملی مسکن

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد

تحویل مسکن مهر ویلایی شهر جدید هشتگرد پس از ۱۱ سال

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: واحد‌های مسکن مهر ویلایی شهر جدید هشتگرد پس از ۱۱ سال تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.
کد خبر: ۱۳۷۱۹۶۰

به گزارش جام جم آنلاین البرز:

قنبری گفت: پروژه سهند ساران پویا در فاز ۳ شهرجدید هشتگرد که حدود ۱۱ سال پیش با ثبت نام از متقاضیان مسکن مهر کلید خورد متأسفانه در سال‌های گذشته بدون توجه به نیاز مبرم مردم به مسکن مهر در مقاطعی متوقف شده بود.

وی افزود: علی رغم برخی مشکلات اقتصادی در کشور این پروژه که در سه بال (فاز) غربی، میانی و شرقی در حال انجام بود از سال گذشته نواقص تکمیل و تحویل متقاضیان شد.

قنبری با بیان اینکه در بال غربی پروژه سهند ساران پویا حدود ۲۹۰ واحد تحویل شده است گفت: در بال میانی بلوک به بلوک نواقص در حال برطرف شدن است و از ابتدای سال بطور مرحله‌ای تحویل متقاضیان میشود و در بال شرقی نیز با توجه به تعهدات شرکت گاز استان و پس از تحویل شبکه و انشعابات که ابتدای شهریور ماه مقرر شده اقدامات محوطه سازی صورت می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در پایان گفت: تعهدات مسکن مهر سالهاست که تلنبار شده و امیدواریم پروژه سهند ساران پویا در آبان ماه به متقاضیانی که سال‌هاست انتظار واحدشان را داشته اند تحویل شود.

 

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها