مشاور امور ایثارگران  منصوب شد
با حکم استاندار هرمزگان؛

مشاور امور ایثارگران منصوب شد

title
استاندار هرمزگان در آیین راه اندازی و احیاء شرکت روی بندرعباس گفت: این شرکت از ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ به دلیل مشکل تامین مواد اولیه از مدار تولید خارج شده بود.
کد خبر: ۱۳۷۱۱۵۲

هرمزگان-جام جم انلاین، استاندار هرمزگان  در آیین راه اندازی و احیاء شرکت روی بندرعباس گفت: این شرکت از ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ به دلیل مشکل تامین مواد اولیه از مدار تولید خارج شده بود.

 

مهدی دوستی با اشاره به تاکیدات رئیس جمهور بر فعال سازی واحد‌های تولیدی راکد افزود: اگر بخواهیم همین واحد را دوباره بسازیم قطعا سالها زمان خواهد برد و هزینه‌های زیادی را باید صرف کرد.

 

استاندار هرمزگان تصریح کرد: در سفری که رئیس جمهور به استان هرمزگان داشتند با توجه به مسائلی که مطرح شد، مشکل تأمین مواد اولیه این مجموعه به دستور مستقیم ایشان حل شد و امروز شاهد راه‌اندازی مجدد آن هستیم که تعداد ۲۶۰ نفر اشتغال فعلی را به وجود آورده است.

 

دوستی در پایان با قدردانی از همت مجموعه کارکنان و مدیریت شرکت روی گفت: دولت با برنامه ریزی‌های دقیق به دنبال این است که با احصا‌ء و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی از تعطیلی کارخانجات جلوگیری کند و تمام تلاش خود را نیز بر همین موضوع خواهیم گذاشت. ان شاالله دیگر شاهد تعطیلی مجموعه‌های تولیدی نخواهیم بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها