اولین اقدام کمیسیون تحقیق و تحفص از شهرداری

درویشی: بساط دلالی میلیونی فروش قبر جمع شد

هاشم درویشی اظهار داشت: برای اولین بار و با پیشنهاد بنده، کمیسیونی در شورای اسلامی شهر کرمانشاه تحت عنوان کمیسیون تحقیق و تفحص از شهرداری کرمانشاه تشکیل و با رأی همکاران، بعنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شدم.
کد خبر: ۱۳۶۹۵۹۷

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ رئیس کمیسیون تحقیق و تفحص از شهرداری با بیان اینکه تمامی اعمال شهرداری کرمانشاه با نظارت ویژه همراه خواهد بود از جمع آوری بساط خرید و فروش میلیونی قبر درکلانشهر کرمانشاه خبر داد.

وی افزود: علاوه بر وظیفه نظارتی شورا، وظیفه این کمسیون، نظارت بر تمامی اقدامات و موارد خاص در شهرداری کرمانشاه ازجمله مسؤلیت ها، مدیران، قراردادها و… است که نیاز به سیکل بررسی تخصصی حقوقی و قضایی دارد.

رئیس کمیسیون تحقیق و تفحص از شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه این کمیسیون در نظارت ویژه بر اعمال، شهرداری‌ها، مناطق، سازمان ها، ادارات کل، استجاره ‌ها، مناقصات و مزایده‌ها نیز ورود می‌کند، تصریح کرد: در اولین اقدام این کمیسیون، نظارت بر دفترچه سال ۱۴۰۱ بود که در این راستا، با تصویب طرحی در شورای اسلامی شهر کرمانشاه، پیش فروش قبر را ممنوع کردیم.

درویشی ادامه داد: همچنین هرگونه نقل و انتقالات قبر نیز فقط به افراد درجه یک خانواده امکان پذیر است.

وی اقدام دیگر را، بررسی وضعیت قبور و مالکیت زمین های مردم در بریموند اعلام کرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه در پایان گفت: متأسفانه در سایت دیوار کرمانشاه، قبر تا مبلغ بیش از ۲۰۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شده است که اکنون با ورود جدی شواری شهر، بساط این دلالی جمع آوری شده است

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها