در جریان بازدید ها و بررسی های میدانی که بصورت منظم و دوره ای انجام میشود صبح امروز مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر به همراه متخصصان و صاحب نظران به شرکت های آبزی اکسیر و پیشگامان کشاورزی کوثر سرزدند.
کد خبر: ۱۳۶۹۵۰۳

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، صبح امروز مدیرعامل هلدینگ کشاورزی کوثر به همراهی جمعی از متخصصان و صاحب نظران امور دامی، زراعی و آبزی پروری به دو شرکت آبزی اکسیر کوثر و پیشگامان کشاورزی کوثر سر زدند و از نزدیک در جریان روند فعالیت ها، میزان پیشرفت، مشکلات و موانع قرار گرفتند.

این بازدیدها که به منظور ارزیابی ایده های جدید، عارضه یابی از پروژه های در حال اقدام، بررسی چگونگی شتاب دهی به طرح ها، صرفه جویی در هزینه ها و مصارف و بطور کلی بررسی راهبردی فعالیت شرکت ها بصورت دوره ای و منظم انجام می شود اقدامات آینده را به یکی از دو مقصد بازنگری اساسی در طرح یا بهینه سازی و رفع اشکلات پروژه خواهد رساند.

بر این اساس مدیرعامل هلدینگ کشاورزی کوثر پس از استماع گزارش مسئولان دو شرکت آبزی اکسیر کوثر و پیشگامان کشاورزی کوثر با توجه به درخواست دو شرکت نامبرده، به کارگروهی از متخصصان و صاحب نظران ماموریت داد طی مدتی در مورد نوآوری، مولدسازی، تدوین الگوی توسعه، بکارگیری امکانات و ظرفیت ها، بازنگری در طرح های اقتصادی گذشته در شرکت آبزی اکسیر پیشنهادات خود را به هلدینگ و شرکت ها تقدیم کند.

کارگروه مذکور همچنین موظف شد از ظرفیت متخصصان صنایع زراعی در جهت اصلاح الگوی کشت، انتخاب یکی از دو رویکرد ساخت گلخانه یا گلخانه داری و سایر امور راهبردی در شرکت پیشگامان کشاورزی کوثر اظهارنظر تخصصی بنماید.

لازم به ذکر است که خروجی بررسی و ارزیابی های صورت گرفته بصورت خط مشی جهت اجراء و عملیات به شرکت ها ابلاغ خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها