رییس مرکز اطلاع‌ رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد

جریمه در انتظار رانندگان زرنگ!

رییس مرکز اطلاع‌ رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد با عدم رعایت حق تقدم در خروجی یا همان جناغی بزرگراه‌ ها و معابر خبرداد.
کد خبر: ۱۳۶۸۳۰۷

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی اصغر شریفی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به آن‌دسته از رانندگانی که با عدم رعایت حق تقدم عبور در خروجی‌ها و جناغی معابر و به خصوص بزرگراه‌ها اقدام به تضییع حقوق دیگر رانندگان و نیز اخلال در ترافیک می‌کنند، گفت: این افراد اصطلاحا تصور می‌کنند که زرنگ هستند و زرنگ بازی در می‌آورند. چنین رانندگانی به جای آن‌ که در لاین مربوط به خود برای خروج از معابر و بزرگراه‌ها حرکت کنند از لاین‌های مجاور وارد مسیر شده و علاوه بر اینکه در روند ترافیک اخلال ایجاد می‌کنند، احتمال وقوع تصادفات را نیز افزایش می‌دهند.

وی افزود:‌ در همین راستا نیز طرح پلیس در خروجی بزرگراه‌ها یا همان جناغی‌ ها به اجرا درآمده و ماموران با حضور فیزیکی و نیز با استفاده از دوربین‌ها نسبت به اعمال قانون و جریمه متخلفان اقدام خواهند کرد.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره مبلغ جریمه این تخلف اظهارکرد: مبلغ این جریمه ۵۲ هزار تومان است که باید از سوی راننده پرداخت شود.

شریفی از رانندگان خواست که از انجام حرکاتی که در حین رانندگی منجر به تضییع حقوق دیگر رانندگان شده و ایمنی ترافیک را نیز به مخاطره می‌اندازد پرهیز کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها