برنامه افق روشن به موضوعات و چالش های حوزه اجتماعی می پردازد و روز چهارشنبه 11 خرداد ماه به بررسی چالش های رفتارهای دو گانه حقیقی و مجازی می پردازد.
کد خبر: ۱۳۶۸۲۲۷

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو سلامت، شنوندگان رادیو سلامت می توانند روز چهارشنبه 11 خرداد موضوع شخصیت حقیقی و مجازی را دنبال کنند و دکتر عبدالرضا سپنجی عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، مدرسی کارشناس علوم تربیتی و سواد رسانه ای درباره تعارض شخصیت حقیقی و مجازی و رفتارهای دو گانه در شبکه های اجتماعی مجازی صحبت می کند.

مخاطبان می توانند این برنامه را ضمن شنیدن از رادیو سلامت از رادیو اینترنتی و از اپلیکیشن ایران صدا ببینند و از ساعت 9 و 10 دقیقه روانه آنتن رادیو سلامت می شود.

در این برنامه مستند گزارشی متناسب با موضوع مورد بحث پخش می شود و گزارش مردمی از دیگر بخش های برنامه است که کارشناسان مختلف از نگاه شان به این موضوعات می پردازند. برنامه سازان این برنامه تلاش می کنند مطالبات و نیازهای مردم را پاسخگو باشند.

برنامه افق روشن به مضامین گسترده اجتماعی می پردازد و از محیط زیست گرفته تا مشکلات شهری، جاده ها و ...کارشناس مجری برنامه فاطمه شهبازی است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها