مذاکره با تیم‌های آفریقایی ادامه دارد

کنگو و کامرون حریفان احتمالی ایران

فدراسیون فوتبال ایران در تلاش است تا ضمن قطعی کردن دیدار با تیم ملی اروگوئه در این کشور، یک بازی تدارکاتی با تیم‌های آفریقایی از جمله کنگو یا کامرون برگزار کند.
کد خبر: ۱۳۶۸۱۶۹

به گزارش جام جم آنلاین، با لغو بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با کانادا، برنامه‌ های آماده سازی تیم ملی ایران در نخستین «فیفادی» قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کاملاً دچار تغییر و تحول شد.

تیم ملی ایران قرار است از فردا دوشنبه اردوی خود را آغاز کند و به جای سفر به کانادا، برگزاری کمپ تمرینی در کشور قطر پیش بینی شده است.

مسئولان فدراسیون در روزهای گذشته اعلام کرده بودند که به دنبال یافتن حریفان آفریقایی و انجام بازی تدارکاتی با تیم‌هایی از این قاره در کشور قطر هستند.

امروز یکشنبه حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون ایران خبر جدیدی را رسانه‌ای و عنوان کرد که این فدراسیون در حال مذاکره با فدراسیون اروگوئه است.

به گفته کامرانی فر، ایران در تلاش است تا از کشور قطر راهی اروگوئه بشود و روز ۲۱ یا ۲۲ خرداد دیداری تدارکاتی را با تیم ملی اروگوئه انجام بدهد. همچنین ایران قصد دارد در صورت امکان، یک بازی دیگر در همان کشور اروگوئه برگزار کند تا سفر طولانی به آمریکای لاتین با بیشترین دستاورد همراه باشد.

از سوی دیگر، رایزنی با کشورهای آفریقایی همچنان ادامه دارد. با درخواست دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران، در صورت فراهم شدن شرایط تیم کشورمان قبل از ترک قطر به سمت اروگوئه، دیداری تدارکاتی را با یک کشور آفریقایی در دوحه انجام خواهد داد.

روزنامه «اوجوگو» پرتغال که ظاهراً با یکی از مسئولان تیم ملی ایران در ارتباط است، امروز یکشنبه در خبری اختصاصی ضمن بر شمردن برنامه‌های آماده سازی این تیم خبر داد که کنگو، کامرون یا یک کشور دیگر آفریقایی از جمله تیم‌های مدنظر ایران برای بازی تدارکاتی در دوحه هستند.

برنامه‌های آماده سازی فدراسیون فوتبال ایران تاکنون به نتیجه نرسیده است و بازی با کانادا، اکوادور و… به خاطر مشکلات مختلف نهایی نشد.

همچنین دیدار با سنگال که مدنظر ایران بود، به خاطر پر بودن تقویم این تیم نهایی نشد و باید دید با این وضعیت، سفر به اروگوئه و بازی با کامرون یا کنگو در قطر قطعی خواهد شد یا نه.

منبع: مهر

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها