با حضور هنرمندان و مسئولان

جشنواره ملی پانتومیم ایران آغاز شد +عکس

جشنواره ملی پانتومیم ایران برگزار می کند

کارگاه آموزشی تخصصی بدن و حرکت در خدمت محتوا

ساسان قجر دبیر جشنواره ملی پانتومیم ایران در روز دوم برگزاری این رخداد هنری، یک کارگاه آموزشی تخصصی برگزار می کند.
کد خبر: ۱۳۶۵۴۶۱

به گزارش جام جم آنلاین از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی جشنواره ملی پانتومیم، در دومین روز جشنواره ملی پانتومیم ایران و پس از پایان اجراهای بخش مسابقه، کارگاه آموزشی تخصصی با عنوان بدن و حرکت در خدمت محتوا توسط ساسان قجر دبیر جشنواره برای شرکت کنندگان جشنواره پانتومیم برگزار می شود.

ساسان قجر درباره کارگاه مذکور گفت: زبان بدن و حرکت، دو بخش اصلی پانتومیم برای اجرا گر هستند و چنانچه اجراگر بتواند بدن و حرکت را در خدمت محتوای اثر که همان متن یا ایده نمایشی است قرار دهد به جرات می توان گفت بخش زیادی از مسیر موفقیت در حوزه پانتومیم را پیموده است. از همین رو بنا به درخواست شرکت کنندگان جشنواره و با تصمیم دبیرخانه مقرر شد کارگاه تخصصی بدن و حرکت در خدمت محتوا در روز پایانی اجراها برگزار شود.

قجر تصریح کرد: کارگاه مذکور ویژه شرکت کنندگان جشنواره بوده و در صورت فراهم شدن فضای مناسبتر پذیرای سایر علاقه مندان نیز در این کارگاه که به صورت رایگان برگزار می شود خواهیم بود.

بر اساس جدول اعلام شده جشنواره، کارگاه بدن و حرکت در خدمت محتوا از ساعت 19:30 چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی (ره) زنجان برگزار می شود.

جشنواره ملی پانتومیم ایران از ۲۰ تا ۲۲ اردیبهشت امسال با ریاست امرالله حسنی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و دبیری ساسان قجر هنرمند پیشکسوت پانتومیم در استان زنجان برگزار می شود.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها