title
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از برگزاری جشن عیدانه ایتام برای 850 فرزند یتیم تحت حمایت این نهاد در عید سعید فطر خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۴۹۱۶

 

به گزارش جام جم انلاین هرمزگان،مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از برگزاری جشن عیدانه ایتام برای 850 فرزند یتیم تحت حمایت این نهاد در عید سعید فطر خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ جلیل تراهی، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان ضمن تبریک عید سعید فطر به همه روزداران در این خصوص اظهار داشت: کمیته امداد با همکاری هلدینگ گلرنگ، جشن عیدانه ایتام برای 850 فرزند یتیم تحت حمایت این نهاد در روز عید سعید فطر برگزار گردید.


تراهی افزود: در روز عید فطر امسال فضای شاد و با طراوتی برای ایتام به وجود آمد که امیدواریم با کمک خیرین این چنین  برنامه ها و سنت ها برای خانواده های جامعه هدف استان فراهم گردد.


مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با قدردانی از حامیان ایتام ادامه داد : هم اکنون ۱۷ هزار کودک هرمزگانی در قالب طرح های ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد هستند که در سال گذشته خیران و حامیان ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان، بیش از 80 میلیارد تومان به ایتام و فرزندان معنوی خود کمک کردند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها