مدیرکل کمیته امداد استان ایلام خبر داد

ساخت ۵۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان ایلامی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام خبر داد:

۶۸۰ پایگاه آماده جمع آوری زکات فطریه مردم ایلام

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام و دبیر شورای زکات استان از تدارک حدود ۶۸۰ پایگاه برای جمع آوری زکات فطریه مردم این استان در روز عید سعید فطر خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۴۴۰۸
به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ رضا طاهری ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر به روزه داران استانی بیان کرد: کمیته امداد به عنوان دبیرخانه شورای زکات هر ساله در روز عید سعید فطر با برنامه ریزی و تعامل با دیگر دستگاههای عضو ستاد زکات تمهیدات و بستر جمع آوری فطریه مردم روزه دار استان را فراهم می کند و امسال نیز به همین منظور ۶۸۰ پایگاه اقدام به جمع آوری زکات فطریه مردم استان خواهند کرد.
 
وی با عنوان اینکه هدفمند شدن جمع آوری فطریه از برنامه های شورای زکات استان است افزود: در این زمینه پایگاههای دبیرخانه شورای زکات و صندوقهایی که با آرم دبیرخانه شورای زکات مشخص شده اند علاوه بر مکانهای برگزاری نماز عید فطر در برخی مکانهای دیگر نیز که در آنجا نماز برگزار نمی شود مستقر خواهند شد.

طاهری با بیان اینکه دبیرخانه شورای زکات استان در تمامی مکان های برگزاری نماز عید سعید فطر در سطح استان با آرم این شورا اقدام به راه اندازی پایگاه نموده است گفت: دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان نیز آماده ی دریافت فطریه نمازگزاران عزیز در سراسر استان هستند. 

دبیر شورای زکات استان به روشهای مجازی و غیرحضوری جمع آوری زکات فطریه در استان اشاره کرد و گفت: کد دستوری #5*084*8877* به منظور پرداخت زکات فطریه و همچنین شماره کارت 0354-5003-9979-6037 آماده دریافت وجوهات فطریه مردم در استان به همین منظور در نظر گرفته شده است.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها