از رئیس ضد صهیونیسم تا تحریم شرکت پوما

آشنایی با باشگاه انگلیسی حامی فلسطین +عکس

در این گزارش به معرفی باشگاه فوتبال انگلیسی حامی فلسطین و ضد اشغالگران صهیونیست پرداخته شده است.
کد خبر: ۱۳۶۴۰۳۸

به گزارش جام جم آنلاین، باشگاه فوتبال فارست گرین راورز یک باشگاه فوتبال در شهر نایلسوورث، ناحیه گلاسترشر کشور انگلیس است که در سال ۱۸۸۹ میلادی تأسیس شده‌ است.

آشنایی با باشگاه انگلیسی حامی فلسطین +عکس

این باشگاه فوتبال و رئیسش به حمایت از مردم مظلوم فلسطین مقابل تجاوزگری صهیونیست ها مشهور است.

فارست گرین راورز در لیگ دسته دوم فوتبال انگلیس بازی می کند و روز گذشته با قهرمانی در این لیگ راهی لیگ دسته اول فوتبال انگلیس شد.

برافراشتن پرچم فلسطین در ورزشگاه

در همین رابطه بهتر است این باشگاه انگلیسی ضد صهیونیست را خوب بشناسید.

این باشگاه فوتبال در یکی از بازی های فصل گذشته خود با برافراشتن پرچم فلسطین در ورزشگاه خود بدون هراس نشان داد که نباید مقابل تجاوزگران صهیونیست سکوت کرد و باید از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرد.

آشنایی با باشگاه انگلیسی حامی فلسطین +عکس

بعد از برفراشته شدن پرچم فلسطین از ورزشگاه خانگی باشگاه فارست گرین راورز واکنش های زیادی در رسانه ها و فضای مجازی به همراه داشت.

رئیس باشگاه ضد صهیونیست و حامی فلسطین

دیل وینس رئیس باشگاه فارست گرین راورز انگلیس بعد از برافراشتن پرچم فلسطین در ورزشگاه در یک بازی رسمی واکنش جالبی داشت و از مردم فلسطین حمایت کرد.

این رئیس باشگاه فوتبال انگلیسی با انتشار عکس پرچم فلسطین مقابل اشغالگران به حمایت از حرکت مقاومت پرداخت و سکوت غربی ها در قبال تجاوزگران را خجالت آور توصیف کرد.

انتقاد شدید از غرب به دلیل رفتار دوگانه در قبال اوکراین و فلسطین

همچنین رئیس باشگاه فوتبال انگلیسی در حمایت از فلسطین پا را فراترگذاشته و اروپایی ها را به «سکوت شرم آور» در قبال تجاوز اشغالگران در فلسطین متهم کرد.

آشنایی با باشگاه انگلیسی حامی فلسطین +عکس

دیل وینس در توئیتر خود نوشت: اروپایی ها در قبال جنگ روسیه علیه اوکراین همه با انتشار پست ها به حمایت از اوکراین پرداختند. آنها همه حامی اوکراین شدند اما در قبال تجاورز نظامیان صهیونیست در فلسطین سکوت شرم آوری داشتند. واقعا این تضاد را نمی توان توصیف کرد و با شعارهای اخلاقی و حقوق بشری اروپا در تضاد است.

تحریم شرکت «پوما» در حمایت از فلسطین

البته اقدامات باشگاه فوتبال انگلیسی در حمایت از فلسطین تنها به اینجا ختم نشده است. بلکه این باشگاه فوتبال در سال 2020 در حمایت از مردم فلسطین شرکت «پوما» را تحریم کرد.

از سال 2020 به دلیل اسپانسر شدن پوما از فدراسیون فوتبال اشغالگران حرکت بزرگی علیه این شرکت تولیدات لوازم ورزشی ایجاده شده تا از حمایتش از صهیونیست ها دست بردارد.

آشنایی با باشگاه انگلیسی حامی فلسطین +عکس

باشگاه فارست گرین راورز جزو اولین باشگاه های فوتبال بود بلافاصله اعلام کرد در حمایت از مردم فلسطین استفاده از تولیدات شرکت «پوما» را تحریم می کند و به هوادارانش تاکید کرد که نباید از تولیدات این شرکت ورزشی آلمانی استفاده کنند.

آشنایی با باشگاه انگلیسی حامی فلسطین +عکس

 

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها