جانشین رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ خبر داد:

کشف بیش از ۱۷۷ هزار قلم قاشق و چنگال قاچاق در پایتخت

جانشین رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۷۷ هزار قلم قاشق و چنگال قاچاق خبر داد.
کد خبر: ۱۳۵۹۸۰۲

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی اصغر محمودیان در گفتگو با ایسنا دراین باره گفت: به دنبال انجام اقدامات پیش‌دستانه پلیس امنیت اقتصادی، ماموران متوجه شدند که افرادی در محدوده باقرشهر با استفاده از مدارک گمرکی تکراری اقدام به قاچاق و دپوی لوازم آشپزخانه شامل قاشق و چنگال کرده اند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به موضوع در دستور کار عملیاتی ماموران قرار گرفت، گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی طی ۴۸ ساعت گذشته محل را در رصد اطلاعاتی و عملیاتی نامحسوس خود قرار داده و سرانجام با هماهنگی قضایی و انتظامی، مامورین اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس از محل مذکور بازدید و ضمن بازرسی از خودروها و محوطه انبار، ۱۷۷ هزار و ۲۳۶ قلم انواع قاشق و چنگال خارجی قاچاق را از انبار موجود کشف و ضبط کردند.

به گفته وی، در بررسی اولیه مشخص شد اسناد ارائه شده با کالاهای موجود مطابقت نداشته و مالک کالاها نیز در محل حاضر نشد. همچنین در ادامه تحقیقات و بررسی محتویات کارتن ها مشخص شد که مارک درج شده روی کارتن ها با محتویات داخل آن ها مطابقت ندارد.

جانشین رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی برای شناسایی انبار دوم و مالک اصلی کالاها کماکان توسط کارآگاهان این پلیس ادامه دارد، گفت: با هماهنگی صورت گرفته کلیه کالاها به همراه متهمان به این پلیس منتقل شد. همچنین مشخص شد که اقلام قاچاق محصول کشور چین بوده و بیش از ۵۰ میلیارد ریال ارزش ریالی دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها