باشگاه استقلال میزبان پیشکسوتان و مدیران باشگاه بود

آجورلو: باشگاه من نه جای دلال است نه رمال

اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: مصطفی آجورلو برای اینکه باشگاه‌ها به طرح او اعتماد کنند، پیشنهادی هشت میلیارد تومانی ارائه کرده است.
کد خبر: ۱۳۴۵۵۹۹

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم ، اکبر محمدی پس از نشست مدیران عامل باشگاه‌ها با رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: جلسه خوبی بود و باید از فدراسیون فوتبال برای برگزاری این جلسه تشکر کنم. همینطور از برادر عزیزمان مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال که استارت این کار را زد. باید زودتر از اینها کار جلو می‌رفت. شهاب‌الدین عزیزی خادم هم گزارشی از حضورش در فدراسیون فوتبال داد و در ادامه حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ گزارشی از فرایند تبلیغات محیطی، حق پخش و موارد درآمدزایی دیگر برای باشگاه‌ها ارائه کرد.

وی افزود: نمایندگان باشگاه‌ها نیز حضور داشتند و تعدادی از آنها چند دقیقه صحبت کردند. برخی‌ها موافق طرح آجورلو بودند. برای من این مسئله بیشتر جالب بود که عزیزی خادم علاقه‌مند بود این اتفاق بیفتد و نکته امیدوارکننده بحث جلسه همین موضوع بود. رئیس فدراسیون فوتبال به شدت از سهم باشگاه‌ها در تبلیغات محیطی حمایت کرد. بهاروند و همکارانش زحمت کشیدند و توضیحاتی درباره موانع درآمدزایی دادند و همینطور پیشنهادهایی برای افزایش درآمد تبلیغات محیطی ارائه کردند. 

مدیرعامل باشگاه پیکان خاطرنشان کرد: پیشنهاد آجورلو خیلی خوب بود و عنوان کردند اگر باشگاه‌های لیگ برتری به او اعتماد کنند هشت میلیارد تومان به واسطه بازی‌هایی که با استقلال و پرسپولیس و بقیه دیدارها خواهند داشت، در اختیار باشگاه‌ها قرار می‌دهند. من حتماً از این رقم استقبال می‌کنم، چون چند برابر رقم سازمان لیگ است، به شرطی که محقق شود و بتوانند این پول را در اختیار باشگاه‌ها بگذارند. اگر این پول در اختیار باشگاه‌ها قرار بگیرد، اتفاقات مثبتی می‌افتد که در فوتبال ما سابقه نداشته است. 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها