jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۳۴۴۴۷۵   ۰۶ آبان ۱۴۰۰  |  ۱۲:۲۰

رییس مجلس گفت: رد پای مردم در همه موفقیت‌های ما وجود دارد؛ اما ما از ابتدای انقلاب و به تدریج مردم را در عرصه‌های مختلف خرد خرد حذف کردیم.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، قالیباف در مراسم تقدیر از جامعه پزشکی و تکریم و معارفه روسای کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به تبلور فرهنگ دفاع مقدس در مجاهدت‌های جامعه پزشکی در دوران کرونا، تصریح کرد: هر چیزی را که سایه بر عدل و عقل انداخت باید از خود دور کنیم و جامعه پزشکی در این مسیر حرکت کرد.

وی افزود: البته نمی‌گویم همه جامعه پزشکی اینگونه است بلکه در همه اقشار جامعه خوب و بد وجود دارد، ما برآیند کار را می‌بینیم؛ این ارزش‌ها غیر قابل انکار است و جامعه پزشکی نباید به فرصت طلبان اجازه دهند تا این ارزش‌ها را خدشه دار کنند.

رئیس مجلس ادامه داد: یکی از مهمترین چالش‌های امروز ما در آغاز گام دوم انقلاب و پس از بیش از چهل سال این است که از ابتدای انقلاب هر چه زمان گذشت ما مردم را در عرصه‌های مختلف خرد خرد حذف کردیم.

وی خاطر نشان کرد: ما انقلابمان را با مردم شروع کردیم، پیروزی انقلاب را مرهون مردم هستیم و در هر جایی که موفق شدیم بدون شک رد پای مردم آنجاست و هر جا که دچار چالش و ناکارآمدی شدیم، جایی است که مردم را از تاثیر گذاری حذف کردیم.

 قالیباف گفت: ما خودمان را در بخش‌های مختلف دولتی جایگزین مردم کردیم و این اشتباه تاکتیکی و راهبردی ماست.

رئیس مجلس تاکید کرد: اعتماد بزرگترین سرمایه هر جامعه‌ای است؛ مطمئن باشید در جامعه‌ای که بین همه اقشار آن اعتماد وجود داشته باشد همه مردم و اقشار آن، در موضوعات مختلف مشارکت معنی دار و اثرگذار خواهند داشت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها