jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۳۰۳۳   ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  ۲۰:۳۰

لوکاس هرناندز، مدافع فرانسوی بایرن مونیخ برای شرکت در دادگاه راهی شهر مادرید شد.

هفته گذشته بود که حکم محکومیت لوکاس هرناندز به رفتن به زندان به علت عدم تمکین از حکم دادگاه شهر مادرید منتشر شد. قرار بر این بود که این مدافع چپ و فرانسوی بایرن مونیخ فردا برای دفاع از خود و درخواست تجدید نظر راهی مادرید شود، اما فرانس پرس امروز فاش کرد لوکاس هرناندز امروز در دادگاه حضور یافته و قرار است بعد از اتمام این جلسه به زودی به اردوی تیمش اضافه شود.

 

در واقع لوکاس هرناندز یکی به دلیل دور زدن رسانه ها و خبرنگاران و اجتناب از رویارویی با آنها یک روز زودتر راهی دادگاه شده و دلیل دیگر هم این است که او می خواهد به موقع به مونیخ بازگشته تا خود را برای بازی روز چهارشنبه برابر بنفیکا آماده کند.

 

 

اگر درخواست تجدید نظر لوکاس هرناندز به موقع پذیرفته شود، او همچنان می تواند از خطر رفتن به زندان جان سالم به در برده و پیش از صدور رای نهایی برای خودش فرصت بخرد. اما در صورت عدم پذیرش این درخواست، این بازیکن تا 28 اکتبر مهلت دارد داوطلبانه راهی زندان اسپانیا شود.

 

در سال 2017 لوکاس هرناندز و آملیا یورنته همسر این بازیکن در سال ۲۰۱۷ در خیابان با هم درگیر می شوند و دادگاه شماره 32 اسپانیا این دو نفر را به انجام خدمات اجتماعی به مدت ۳۱ روز محکوم می ‌کند. اما این دو نفر بعد از آشتی این حکم را انجام نداده و راهی ماه عسل می شوند. در واقع اتهام فعلی لوکاس هرناندز نقض رای دادگاه اسپانیا بوده و او به این علت باید یک بار دیگر در مقابل قاضی دادگاه شهر مادرید حاضر شود.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها