با ملیکا زارعی، مجری برنامه‌های کودک

هنوز هم خاله‌ شادونه هستم

مجری برنامه‌های کودک تلویزیون در صفحه اینستاگرامی‌اش عکسی منتشر کرده که نشان می‌دهد به علت کرونایی شدنش در بیمارستان بستری است.
کد خبر: ۱۳۳۸۰۲۶
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، ملیکا زارعی مجری برنامه‌های کودک تلویزیون و البته پیش‌تر بازیگر برخی از سریال‌ها همچون «متهم گریخت» است. او را همچنین به عنوان خواهر مریلا زارعی بازیگر سینما و تلویزیون هم می‌شناسند. «خاله شادونه» خردسالان و کودکان امسال هم مثل سنوات قبل از عید نوروز برنامه «کلبه خاله شادونه» را روی آنتن داشت اما چندی بود که در سیما غایب بود و برنامه‌ای نداشت. 
روزهای سخت کرونایی «خاله شادونه» روی تخت بیمارستان (+عکس)این مجری برنامه‌های کودک تلویزیون درباره غیبت این روزها و ابتلایش به کرونا توضیحاتی با نمایش تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد این روزها را در بیمارستان سپری می‌کند. او نوشته است: «با وجود رعایت پروتکل ناباورانه مبتلا شدم رفتم در دنیای عجیب و پر از ترس کرونا… آخ که نگم براتون دلتااااا هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم اون موقع‌ها که ریاضی حل می‌کردم Δδ دلتا قرار است با من چه کند.

امروز پانزدهمین روزم رو می‌گذرونم. نبرد صبح تا شب و شب تا صبح و لحظه‌های سختی که فقط خدا میدونه و خود کرونا دلتا و خودم و مدافعین سلامت که من اعتقاد دارم باید بگیم فرشتگان روی زمین‌اند، قادر نیستم در جملات توصیف کنم چقدر سخت بود اما سعی می‌کنم با قدرت عبور کنم. شاید در آینده نزدیک که به امید خدا از این بیماری سخت یا بهتر بگم آزمایش دشوار عبور کردم، حرف‌های زیادی براتون داشته باشم.»

این مجری برنامه‌های کودک همچنین یادآور شده است: «باور کنید تا قبل از این بیماری نمی‌توانستم درک کنم که پزشکان و پرستاران این روزها در چه وضعیت سخت و عجیبی دارن روزها و شب های پر التهاب و سخت رو می‌گذرانند.»


newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها