jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۳۷۷۹۶   ۲۵ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۵:۵۰

رئیس پلیس پیشگیری تهران از واکسیناسیون ۹۰ درصد از سربازان این پلیس خبر داد.

۹۰ درصد سربازان پلیس پیشگیری تهران واکسینه شدندبه گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح اقدامات صورت گرفته توسط پلیس پیشگیری تهران بزرگ برای واکسیناسیون سربازان اظهار کرد: با توجه به سرعت گیری واکسیناسیون در کشور و با عنایت به گستردگی مأموریت‌ها و فعالیت‌های سربازان وظیفه و ارتباط مستقیم آن‌ها با شهروندان، واکسیناسیون سربازان در پلیس پیشگیری تهران نیز سرعت گرفت.

وی افزود: تا به امروز ۹۰ درصد سربازان مستقر در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های پلیس پیشگیری تهران بزرگ واکسینه شده‌اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: برخی از سربازان نیز به دلیل ابتلاء به کرونا یا مرخصی در زمان واکسیناسیون، واکسینه نشدند و این دسته جزو همان ۱۰ درصدی بودند که واکسیناسیون آن‌ها انجام نشد، اما اکنون امکان صد در صدی سربازان پلیس پیشگیری تهران وجود دارد و سربازان باقیمانده نیز برای واکسینه شدن فراخوان می‌شوند.

این مقام انتظامی متذکر شد: اکیپ‌های بهداری پلیس پیشگیری تهران بزرگ در کلانتری‌ها و پاسگاه‌های این پلیس حاضر شده و به صورت سیار نسبت به واکسیناسیون سربازان اقدام کردند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها