رئیس قرارگاه استانی مقابله با کرونا:

تردد زمینی از مرز مهران ممنوع است

رئیس قرارگاه استانی مقابله با کرونا گفت: تردد از مرز مهران کماکان ممنوع است.
کد خبر: ۱۳۳۷۶۰۰
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، «جهانگیر رستمزاد» در نشست قرارگاه استانی مبارزه با کرونا با بیان اینکه با مدارسی که مصوبات ستاد کرونارا نقض می‌کنند و اصرار بر تهیه لباس فرم جدید داشته باشند برخورد می‌شود، اظهار داشت: مدیر و مسئولان اموزش و پرورش امادگی لازم را برای هر سه حالت ممکن در بازگشایی مدارس داشته باشند.

وی با تاکید بر نظارت مدیران در بازگشایی مدارس غیر انتفاعی و کم جمعیت، خواستار رعایت مصوبه ستاد کرونا در عدم استفاده از لباس فرم در مدارس شد.

رستم‌زاد با اشاره به مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر عدم تردد زمینی در مرز‌های کشور گفت: مرز بین المللی مهران و سایر مرز‌های زمینی کشور به دلیل خطر شیوع کرونا همچنان در اربعین امسال بسته است و هیچ زائری اجازه عبور در این مرز‌ها به کشور عراق را ندارد.

وی با بیان اینکه مردم از سفر زیارتی به مرز مهران خودادری کنند، گفت: تردد زائران باید از مبدا کنترل و مدیریت شود تا شاهد تجمع در مرز و بروز مشکلات نشود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با اشاره به افزایش زمان واکسیناسیون گفت: در صورتیکه فرایند واکسیناسیون سه شیفته و شبانه روزی شود، ممنوعیت تردد شبانه حذف می‌شود.

رئیس قرارگاه مقابله با کرونای استان، استقرار پلیس به عنوان عامل بازدارنده در آرامگاه بهشت رضا برای اجرای پروتکل تدفین و عدم تجمع در این آرامستان را ضروری دانست.

وی در پایان خواستار اجرای مصوبه برگزاری حراج‌های فصلی و بازدید مستمر از واحد‌های صنفی به صورت منظم عصر‌ها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ شب شد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها