jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۳۷۰۱۶   ۲۱ شهريور ۱۴۰۰  |  ۱۷:۵۰

کشف جسد مردی در خانه‌اش و سرقت تلفن‌ همراه و دوربین‌های مداربسته خانه‌اش، پلیس را در برابر معمایی قرار داد و همسر صیغه‌ای این مرد به عنوان مظنون تحت‌ تعقیب قرار گرفت.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، ساعت18 پانزدهم شهریور امسال ساکنان خانه‌ای در محله نبرد متوجه بوی نامطبوعی شدند که از خانه مرد 67ساله در طبقه چهارم به مشام می‌رسید. برادر او در طبقه پایین ساختمان زندگی می‌کرد که همسایه‌ها به دنبال وی رفته و موضوع را به وی اطلاع دادند. ساکنان ساختمان انشعابات برق، آب و گاز ساختمان را قطع کرده و همراه برادر مرد همسایه و با کلید یدکی وارد آپارتمان موردنظر شده و دیدند وسایل خانه به‌هم ریخته و جسد مرد میانسال را در یکی از اتاق‌ها پیدا کردند.

در ادامه ماموران کلانتری نبرد با اطلاع از موضوع به آنجا اعزام شده و در تحقیقات اولیه متوجه شدند که 12ساعت از مرگ او گذشته و گوشی تلفن‌همراه وی نیز سرقت شده است.

با ادامه تحقیقات مشخص شد، علاوه بر سرقت از خانه این مرد، دوربین مداربسته و فیلم مرتبط با آن که ورود و خروج افراد در ساختمان را ثبت می‌کرده به سرقت رفته است.

با توجه به مشکوک‌بودن فوت مرد میانسال، ماموران به تحقیق از برادر او پرداختند که وی گفت: برادرم ازدواج نکرده و همیشه تنها زندگی می‌کرد. من هم تنها زندگی می‌کنم و به دلیل شرایط شیوع کرونا زیاد به خانه برادرم رفت‌وآمد نمی‌کردم و بیشتر تلفنی حرف می‌زدیم. دو هفته پیش برای آخرین‌بار با هم حرف زدیم تا اینکه امروز همسایه‌ها سراغم آمده و با آنها وارد خانه برادرم شدم و جسد او را یافتیم. نمی‌دانم چرا این بلا سرش آمده است. برادرم مدتی بود با زنی آشنا شده و وی را به عقد موقت خود در آورده بود. این زن زیاد به خانه برادرم دررفت و آمد بود. شاید در ماجرای برادرم نقش داشته باشد.

حبیب‌ا... صادقی، بازپرس شعبه‌چهارم دادسرای جنایی تهران با تائید این خبر به جام‌جم گفت: باتوجه به سرقت گوشی مرد میانسال، سرقت دوربین مداربسته ساختمان و فیلم آن فرضیه جنایت پررنگ‌شده و همسر موقت مرد فوت‌شده به عنوان تنها مظنون در این پرونده به دادسرای جنایی تهران احضار شد.

گروه حوادث روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها