jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۲۹۱۳۱   ۰۸ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۱:۳۶

مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد:

کاهش ۱۱ درصدی تردد در محورهای برون‌ شهری

مرکز مدیریت راههای کشور از کاهش ۱۱/۱ درصدی تردد در محورهای برون شهری طی شبانه‌روز گذشته خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از مرکز مدیریت راههای کشور، در شبانه‌روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزارو ۲۹۸ ترددشمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۱۱/۱ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد که سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۱.۵ درصد و اوج تردد بین ساعت ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعت ۴ تا ۵ بامداد انجام شده است.

همچنین آزادراه‌های تهران - کرج، کرج - قزوین و کرج - تهران محورهای دارای بیشترین تردد در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آخرین وضعیت محورهای شمالی نیز از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزاد راه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت حکایت دارد.

همچنین در محورهای هراز و فیروزکوه، بارش پراکنده باران و مه گرفتگی در ارتفاعات، محور چالوس بارش پراکنده باران و آزاد راه‌های تهران - شمال و قزوین - رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

مرکز مدیریت راهها در باره آخرین وضعیت جوی نیز از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان های مازندران و گلستان خبر داد.

همچنین محورهای شهداد - نهبندان و خرم آباد - پلدختر، محور مسدود شریانی و محور رباط پشت بادام - بیاضه، مسدود غیر شریانی گزارش شده است.

براساس این گزارش، محورهای شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود و پونل - خلخال نیز محور دارای انسداد فصلی اعلام شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها