بررسی وضعیت کاروان المپیک ایران ۹۰ روز مانده تا آغاز بازی‌ها

المپیک شگفتی‌ها

نتایج ورزشکاران ایران در ششمین روز بازی‌های المپیک ۲۰۲۰

ورزشکاران ایران در روز ششم بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو تنها در دو ماده مسابقه دادند.
کد خبر: ۱۳۲۹۰۳۰
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو برای کاروان ورزش ایران روز کم مسابقه‌ای بود و تنها دو دختر ایرانی در ماده‌های قایقرانی رویینگ و مرحله دقت تپانچه ۲۵ متر مسابقه دادند. نازنین ملایی تنها دختر قایقران ایران در توکیو به فینال B المپیک راه یافت.

* تیراندازی:

هانیه رستمیان پرچمدار زن کاروان ایران در المپیک توکیو در مرحله دقت تپانچه بادی ۲۵ متر با امتیاز ۲۸۹.۷ در رده شانزدهم ایستاد. این ماده فردا (جمعه) در مرحله سرعت و فینال ادامه خواهد داشت. هانیه رستمیان پیش از این در تپانچه بادی دهم و در میکس تپانچه بادی در کنار جواد فروغی در رده پنجم المپیک توکیو قرار گرفته بود.


* قایقرانی:

نازنین ملایی تنها دختر قایقران ایران در بازی‌های المپیک توکیو در مرحله نیمه نهایی رویینگ یک نفره زنان با قایقرانانی از کشور‌های آمریکا، اتریش، نیوزلند، کانادا و بریتانیابه رقابت پرداخت و با زمان ۷ دقیقه و ۴۵ ثانیه ششم شد و به فینال B این مسابقات راه یافت. او باید برای کسب مقام هفتم تا دوازدهم مسابقه دهد.

نازنین ملایی در دور مقدماتی روئینگ سوم شد و به یک چهارم نهایی راه یافت. او در این مرحله هم عملکرد خوبی را به ثبت رساند و با سومی به نیمه‌نهایی صعود کرد. هیچ قایقران ایرانی تا به حال به فینال A و B المپیک صعود نکرده بود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها